הוכרז תאריך שחרור למשחק Evolve

המשחק הבא של החברה שאחראית על Left 4 Dead מקבל תאריך שחרור, המשחק Evolve, אחד המשחקים המסקרנים של השנה. באוקטובר הקרוב נראה אותו אצלנו.

לאחר שבשלהי שנה שעברה דיווחנו לכם על פשיטת הרגל של חברת THQ החברה שהתחילה בפיתוח המשחק, עבר הפיתוח המשחק לידי חברת 2k. מדובר במשחק יריות בגוף ראשון המשלב Co-Op עם Multiplayer תחרותי. במשחק יהיו 2 קבוצות, האחת של ציידים והשנייה של מפלצות אשר נשלטות על ידי שחקנים באונליין.

המפלצות הם שחקן ראשי במשחק Evolve
המפלצות הם שחקן ראשי במשחק Evolve

חברת Turtle Rock  החליטה לשחרר את המשחק בחודש אוקטובר, כמה חודשים לאחר תערוכת המשחקים E3, החברה ציינה בטוויטר תאריך מדוייק של 21 לחודש זה, המשחק כמובן יגיע לקונסולות הדור הבא ולמחשב האישי.

2K Games נותנים לנו הצצה נוספת אל המשחק Evolve כאשר הפעם הם מפרסמים לנו ארבעה דמויות של ציידים: הייד (תקיפה), מגי (צייד), באקאט (תמיכה) ולזרוס (חובש).
מה שמעניין את הגיימרים במשחק הזה הוא מצב המשחק מרובה משתתפים של המשחק, מצב שבו ארבעה ציידים ילחמו מול מפלצות וחיות בר. אנחנו הגיימרים בטוחים שהחברה תדע להביא אל הקרבות את מה שהיא הביאה לקרבות של Left 4 Dead ככה שאפשר להיות בטוחים במשחק. נגלה באוקטובר.

לבנתים, אתם יותר ממוזמנים לצפות בטריילר של המשחק בו תוכלו לראות את הציידים שברקע שיר של Lissie עם השיר Mother:

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה