FanDome – כל ההכרזות והטריילרים מהאירוע

רכזנו עבורכם במקום אחד את כל מה שנחשף במהלך תצוגת FanDome של חברת DC

נראה שעם כל תעשיית הקולנוע בסוג של עצירה (או זחילה איטית) בעקבות הקורונה, חברת DC ביחד עם Warner Brothers, מתכננת לתת לנו את כל מה שאי פעם רצינו מגיבורי העל של החברה על המסך הגדול. כל זה, הוצג לנו בכנס FanDome, כנס של DC שבו הוצגו הצצות לכל הסרטים העתידיים של החברה.

ליגת הצדק של זאק סניידר

אחד הדיונים הבלתי פוסקים ברשתות החברתיות בשנתיים האחרונות היה הגרסה של זאק סניידר ל"ליגת הצדק". באופן מאוד מפתיע, אחרי הצמא של HBO לתוכן חדש עבור שירות הצפייה שלה במהלך תקופת הקורונה, הבמאי הנודע הכריז שהוא הולך לשחרר את גרסתו לסרט אחרי צילומים מחדש, עריכות והוספה של אפקטים חדשים. תחילה קיבלנו את הלוגו הרשמי של הסרט, ולאחר מכן, סניידר הנחית עלינו את הטריילר לסרט החדש, שכולל עשרות סצנות חדשות.

נראה שסניידר ביטל את כל הצבעוניות המוגזמת של ווידון, תיקן את המראה המזעזע של סטפנוולף ואפילו נתן לנו סוף סוף את סופרמן בחליפתו השחורה.

כמו שהנחנו, ההוספה של הסצנות האריך את זמן ריצת הסרט, אז כעת, במקום סרט באורך של כמעט 3 שעות, מדובר בסרט של 4 שעות, שהוחלט ב-HBO Max לפרקו ל-4 פרקים, שעה כל פרק, מה שללא ספק יאפשר לאנשים לעכל את זמן הריצה של הגרסה של סניידר.

שהאזאם 2 ואדם השחור

"שהאזאם" היה בין ההצלחות המפתיעות של DC ו-Warner Brothers משנה שעברה, אז זה לא מפתיע שאנחנו מקבלים סרט המשך שהבמאי דייויד פ. סאנדברג חשף את השם הרשמי שלו בטוויטר.

אבל מה זה גיבור על בלי הנבל שלו, וב-22 בדצמבר 2021, דווין ג'ונסון יגלם את הנבל האגדי אדם השחור בסרט חדש עליו קיבלנו לא מעט פרטים חדשים.

תחילה קיבלנו וידאו קונספט של הסרט, בדיבובו של דה רוק, שמסביר לנו את סיפור הרקע של אדם השחור בקצרה וחושף את התלבושת שלו.

נראה שהסרט מתכנן להציג את אדם השחור פחות כנבל ויותר בתור אנטי-גיבור, ואולי משם יבוא הקונפליקט עם שהאזאם שמגלם את הגיבור המסורתי. כמובן שהם לא ייפגשו בסרט זה, במקום זאת, יכול להיות והאויב של אדם השחור יהיו חברי ה-JSA (Justice Society of Ameria). במהלך הפאנל של FanDome, ג'ונסון אמר שיופיעו בסרט AtomSmasher, הוקמן, דוקטור פייט ו-Cyclon. ככה שנזכה לראות עוד מהגיבורים של DC בפעם הראשונה על המסך הגדול.

הפאנל הסתיים עם פוסטר לוגו של הסרט המצופה עם הכיתוב למטה "רק בבתי הקולנוע", אנחנו יכולים רק לקוות, עם חלוף הקורונה, שגם אלו שבישראל. 

וונדר וומן 1984

הסרט הבא של גל גדות בתור הגיבורה האמזונה היה טכנית אמור לצאת כבר החודש, אבל כמובן עם עיכובי הקורונה, "וונדר וומן 1984" יצא לאקרנים במהלך חודש אוקטובר. אחרי שראינו את הטריילר הראשון, די הצלחנו לחבר בראש שלנו את העלילה אבל עדיין נשארנו במיסתורין לגבי דבר אחד, איך תראה קריסטן ויג בתור הנבלית צ'יטה? ובכן, הטריילר החדש סוף סוף נותן לנו הצצה.

אין יותר מה לומר, חוץ מזה שאנחנו מוכנים.

הפלאש

סרט הפלאש העתידי של עזרא מילר לא קיבל יותר מדי תשומת לב במהלך ה-FanDome, אפילו שגילינו לפני יום-יומיים שבן אפלק יחזור לגלם את האביר האפל. אבל מה שכן קיבלנו במהלך הפאנל של הסרט, זה תמונות קונספט חדשות שמראות שהאיש המהיר ביותר בכדור הארץ הולך לקבל תלבושת חדשה.

אין ספק שישנם מעריצים ששמחים לראות את הספידסטר האדום בתלבושת מסורתית יותר, בעיקר אחרי השנאה שספגה החליפה שלו מ"ליגת הצדק". האם זו תהיה תלבושת שתופיע מתחילת הסרט או שזו תהיה התלבושת החדשה של הגיבור אחרי שיתגבר על אירוע ה-Flashpoint? נצטרך להמתין ולראות.

יחידת המתאבדים של ג'יימס גאן

כש-DC הצליחה להשיג את ג'יימס גאן לביים את הסרט הבא של יחידת המתאבדים, הרגשנו שכולנו זכינו ושמצפה לנו סרט קומיקס גודל. ובכן, לא ציפינו לכזה גדול.

הפאנל התחיל עם טריילר חשיפה של כל דמויות הסרט. אנחנו רואים את בכורתם הקולנועית של מספר נבלים מהקומיקס כמו Polkadot Man וקינג שארק, אבל אנחנו גם מקבלים את חזרתם של כמה מהדמויות של הסרט הקודם כמו אמנדה וולר, קפטן ריק פלאג וכמובן הארלי קווין.

הקליפ השני שקיבלנו הוא הצצה למאחורי הקלעים, מה שנותן לנו לראות את תהליך ההפקה של הסרט, הכיוון שבו הסרט הולך בשונה מזה של 2018 ואת ג'ון סינה (אם אתם רואים אותו) בתור קפטן אמריקה רע.

לסיום, קיבלנו פוסטר רשמי שמתאים למה שהם אמרו בקליפ, שסגנון הסרט יהיה כמו סרט מלחמה משנות ה-70, והפוסטר ללא ספק רומז על כך.

הבאטמן

אחרון חביב, ניתן תשומת לב לאביר האפל החדש של DC רוברט פטינסון שקיבל סוף סוף טריילר (למרות החזרה לצילומים רק בחודש הבא), ביחד עם מספר תמונות חדשות שמראות את מערת העטלף החדשה וכמה ריאליסטי הולך להיות הסרט החדש.

נראה שהנבל המרכזי של הסרט הוא הרידלר (אותו גילם בעבר ג'ים קארי) שמגלם אותו פול דנו, אבל אנחנו גם מקבלים את אשת החתול בגילומה של זואי קרביץ ואת קולין פרל בתור הפינגווין, מופיע לרגע בטריילר מכוסה בהרבה איפור. 

נראה שהסרט הולך בכיוון ריאליסטי ואפל בסגנון של סרטי נולן, ושנקבל גרסה ריאליסטית ואפלה של איש החידות של גותהם.

סיכום

איזה מהסרטים של DC אתם הכי מצפים לראות? האם נראה את DC מנצחת את Marvel בקופות בשנים הבאות? נמתין ונגלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה