חיות הפלא

הצילומים של חיות הפלא 3 יתחילו בחודש הבא

"חיות הפלא 3", הסרט השלישי בסדרת הסרטים המצליחה שמתרחשת בעולמו של הארי פוטר, שב למסלולו ומתחיל את הצילומים כבר בחודש הבא.

הצילומים של "חיות הפלא 3" יועדו למרץ 2020 אך בעקבות מגיפת הקורונה Warner Bros דחתה את הצילומים לספטמבר ושינתה את מקום הצילומים לבריטניה במקום ריו דה ז'נירו. בסרט נמשיך לעקוב אחר ניוט סקמנדר (אדי רדמיין) ונראה שסדרת הסרטים מובילה למלחמת הקוסמים האפית שהוזכרה בסיפור המקורי של הארי פוטר. המלחמה תתקיים בין דמבלדור לגרינדלוולד כאשר הקרב הסופי ביניהם לפי דבריה של ג'יי קיי רולינג יתרחש בסרט החמישי על רקע מלחמת העולם השנייה. 

אין בינתיים מספיק פרטים על העלילה אומנם נמסר מדן פוגלר שמגלם את דמותו של ג'ייקוב קובלסקי שהסרט השלישי בסדרה יהיה דומה יותר לסרט הראשון בשל העובדה שיכלול סצינות קרב אפיות. מלבד זאת, עלילת הסרט תתרחש במהלך שנות ה-30 של המאה ה-20 ותהווה המשך לסרטים הקודמים בסדרה: "חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד" ו"חיות הפלא והיכן למצוא אותן" וימשיכו לככב בסרט אדי רדמיין, קתרין ווטרסטון, דן פוגלר, אליסון סודול, עזרא מילר, ג'וד לאו, ג'וני דפ וג'סיקה ויליאמס.

"חיות הפלא 3" ישוחרר לקולנוע ב-12 בנובמבר 2021.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה