גודזילה: מלך המפלצות – טריילר שני ופוסטר באווירת הקאייג’ו

הסרט “גודזילה: מלך המפלצות” מתחדש בטריילר שני ופוסטר חדש.

הטריילר החדש של “גודזילה: מלך המפלצות” זמין בעקבות הבכורה של הטריילר ב-CCXP (חווית הקומיקון 2018) בסאו פאולו, ברזיל. הסרט מתוכנן לצאת ארבע שנים אחרי שגודזילה יצא בגרסה מחודשת (Reboot) של הכותר ב-2014 בגרסת הבמאי גארת’ אדוארדס, שהיה הסרט האמריקאי השני של המפלצת היפנית מאז הסרט ב-1998.

זמן קצר אחרי שהסרט הקודם שוחרר לאקרנים, אולפני Warner Bros. ו-Legendary Pictures הכריזו על תוכנית מייקאובר נוספת לסרט המפלצות “קינג קונג” בצורת “קונג: אי הגולגולת”, סיפור מקורי על הפלא השמיני של העולם. אפילו כבר אז, היה ברור שהתוכנית המקורית של האולפנים היא קרב בין שתי המפלצות הענקיות, קינג קונג וגודזילה. (סרט יקום משותף/קרוסאובר – Crossover).

אמנם לפני כל זה, גודזילה מתוכנן להילחם ב: המלך גידורה, מות’רה, ורודאן ב-“מלך המפלצות”. גארת’ אדוארס היה אמור לביים גם את ההמשך לסרטו מ-2014 אך בסוף הוחלף ע”י מייקל דוהרטי, שביים בין היתר את סרט האימה הקאלט “Trick R’ Treat” מ-2007 וקומדיית האימה “Krampus”. דוהרטי בעצמו אישר את בכורת הטריילר החדש בכנס חווית הקומיקון 2018 בברזיל.

אולפני Warner Bros והבמאי דוהרטי בהחלט שמרו על הבטחתם ושיחררו טריילר שני ל-“גודזילה: מלך המפלצות”; בדיוק כמו הטריילר המקורי שפורסם לראשונה בקומיקון בברזיל השנה, הפרומו החדש מציג את הדמות של מילי בובי בראון (“דברים מוזרים”) בצרות. ניתן לראות את הדמות קוראת לעזרה ברדיו, מול פרצופה של המפלצת הענקית.

מילי בובי בראון מגלמת את מדיסון ראסל, נערה מתבגרת מוזרה למדי, שאמה – ביולוגית פליאו (“קדום”), ד”ר אמה ראסל (בגילום ורה פרמיגה, “לזמן את הרוע”, “בייטס מוטל”) – עובדת בשביל מונארך ועוזרת לארגון לעקוב אחר היצורים והמפלצות, או ה-“טיטאנים” שהתקיימו במחבוא. לאחר הסרט הקודם של 2014, כמובן, החתול יצא מן השק והעולם התוודע למפלצות המאוד ריאליסטיות העלולות להחריב את עולמנו.

הטריילר מראה לנו מציאות חדשה – הפעם האנושות בהחלט מודעת למפלצות ומעוניינת לדעת מי מהן היא איום ממשי על קיומה ומי נמצאת בכדור הארץ על מנת לעזור. השאלה כרגע היא – האם העלילה יותר חכמה ממה שנראה לנו, בהתחשב בכך שהקרבות נראים מרהיבים ביותר?

נותר אף עניין הקרוסאובר והאם נקבל יותר קשר ליקום המשותף של גודזילה/קינג קונג (“MonsterVerse”), לפני שהסרט המשותף “גודזילה נגד קינג קונג” ייצא ככל הנראה ב-2020 ויכלול לא מעט מהצוות של הסרט החדש “מלך המפלצות” שייצא בקרוב.

לפי הטריילר בהחלט נראה שהסרט החדש בכותר גודזילה יספק לנו אקשן מפלצות מרהיב. “גודזילה: מלך המפלצות” צפוי לצאת לאקרנים ב31 במאי 2019 ו-“גודזילה נגד קונג” ייצא לאקרנים ב-22 במאי 2020.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה