ג'ים קארי יגלם את ד"ר רובוטניק בסרט של סוניק


רוצים ליהוק הזוי? אז קבלו את ג'ים קארי בתור הנבל של סרט הלייב-אקשן של סוניק

מאז ההכרזה על תאריך היציאה של סרט האדפטציה לסדרת משחקי Sonic, חיכינו לראות מי יהיה השחקנים שיביאו לנו למסך הגדול את הדמויות האהובות של הילדות שלנו, סוניק, טיילס וד"ר רובוטניק.

לפני כארבעה חודשים גילינו ששחקן הסדרה "ווסטוורלד" וטרילוגיית סרטי האקס-מן המקורית ג'יימס מרסדן ידובב את הקיפוד הכחול וכעת, אנחנו מגלים שמי שיגלם את אויבו המושבע על המסך יהיה לא אחר מאמן הקומדיה האהוב עלינו ג'ים קארי.

הליהוק הוא די מפתיע, משתי סיבות: 1. ג'ים קארי נותן הופעות לעיתים רחוקות ולרוב זה בפרויקטים מוזרים שהוא אישית מתחבר אליהם, אז ככל הנראה הקומיקאי מאוד מחובר לסדרת המשחקים האהובה. 2. קשה לי לדמיין את ג'ים קארי מחופש לד"ר רובוטניק, אדם שמן, קריח עם שפם ענק, אני יודע שקארי הוא אמן תחפושות אבל אני מרגיש שהאיפור המוגזם שהוא ישים רק יפגע בהופעה שלו ויגרום לסרט להרגיש יותר מגוחך ממה שהוא.

אבל מי יודע, אולי זה מה שחברת Paramount רוצה עבור סרט האדפטציה הראשון של סוניק הקיפוד. בכל מקרה, זה יהיה נהדר לראות את קארי עושה את חזרתו למסך הגדול פעם נוספת, בין אם זה תחת כמות איפור מסיבית או בדיבוב של דמות כלשהי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה