ג'יימס גאן אישר שהתסריט לשומרי הגלקסיה 3 הושלם

ג'יימס גאן, שאמור לביים את שומרי הגלקסיה חלק 3 מאשר בטוויטר כי תסריט הסרט הושלם.

ג'יימס גאן הביא אל המסך את פיטר קוויל (כריס פראט) ואת צוות גיבורי העל שלו בשנת 2014 עם שומרי הגלקסיה. הסרט הפך במהרה להצלחה ביקורתית ומסחרית, וגאן חזר לביים את סרט ההמשך, שומרי הגלקסיה חלק 2. הודות למנהיגותו ולחזונו, שורי הגלקסיה הפכו לחלק בלתי נפרד וחשוב ביקום הקולנועי של  Marvel.

בעוד שומרי הגלקסיה חלק 3 עדיין לא התחיל להצטלם, הסרט כבר הספיק לעמוד מול לא מעט אתגרים. בימאי הסרטים ג'יימס גאן היה אמור להמשיך גם אל הסרט השלישי, אך הוא פוטר על ידי Disney לאחר שאתר שמרני חשף כמה ציוצים ישנים של הבמאי שהציגו בדיחות על אונס ופדופיליה. למרות זאת, הבמאי נשכר מחדש וחזר אל הפרוייקט לאחר מכן והסרט חזר אל מסלולו המקורי.

את הטיוטה הראשונית גאן כבר כתב ב2017. לקח להם הרבה זמן אבל סוף סוף ההפקה מתקדמת. גאן הודיע בטוויטר שלו שהתסריט לסרט הושלם ובנוסף,ש-Disney שכרה את רוב ראשי ההפקה.

היו הרבה ספקולציות לגבי מה היה הסיפור המרכזי של שומרי הגלקסיה חלק 3. הקבוצה ספגה הפסד הרסני כאשר תאנוס (ג'וש ברולין) הרג את גאמורה (זואי סלדנה) ב"הנוקמים: מלחמת האינסוף". עם זאת, אירועי "הנוקמים: סוף המשחק" הציגו מחדש את גאמורה משנת 2014. למרות שגאמורה הזו לא חוותה שום הרפתקאות עם השומרים, ההופעה שלה מרמזת על כך שהדמות האהובה עדיין לא תעזוב את היקום הקולנועי של Marvel. בנוסף ב"הנוקמים: סוף המשחק" נראה כי השומרים מתכוננים לחפש את גאמורה לאחר הקרב על כדור הארץ. אמנם שום דבר עדיין לא אושר, אך סביר להניח שמציאתה של גאמורה תהיה מרכז העלילה של שומרי הגלקסיה חלק 3.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה