לוגו חברת iDigital אידיגיטל

iDigital מוכרת על ידי Apple כטכנאית מסכי iPhone רשמית

רשת חנויות iDigital מקבלת הסמכה מלאה מחברת Apple להציע שירותי תיקון מסכים רשמיים למסכי ה-iPhone

המהלך עליו נדבר היום נחשב לפורץ דרך ומשנה שוק בכל הקשור לתיקוני סמארטפונים רשמיים בישראל. חברת Apple העולמית אישרה באופן רשמי ברשת חנויות iDigital (שנחשבת לאחת מיבואניות מוצרי Apple המוכרות והנאמנות ביותר) מתן שירות תיקנוי מסכים למכשירי ה-iPhone.

בעקבות המהלך, רשת iDigtal תקים ותפעיל החל מחודש ינואר 2021 שירות לתיקון מסכים של מכשירי אייפון בכל סניפי הרשת, כאשר כל החלקים והתיקונים שיבוצעו ישתמשו בחלקי חילוף מקוריים ורשמיים של Apple. השירות החדש יאפשר ל-iDigital לספק שירות תיקון והחלפת מסכים מהיר תוך שעות ספורות של עד לכ-24 שעות מרגע הכנסת המכשיר לתיקון. כל המעבדות של הרשת מאושרות על ידי אפל ועומדות בסטנדרטים השירותיים של החברה.

האישור של אפל לתיקונים רשמיים ברשת iDigital בשימוש עם חלקים מקוריים מאפשרת למשתמשי האייפונים שמחליפים את המסכים שלהם לשמור על אחריות המוצר באופן מלא היות והיא לא מתבטלת כתוצאה משימוש בחלקים לא מקוריים במקום שלא מאושר על ידי חברת Apple.

איילת צרפתי-רוזן, מנכ”לית רשת iDigital אמרה כי: “במשך שנים מובילה אידיגיטל את חווית אפל בישראל. ההסמכה החדשה של אפל מאפשרת לנו כעת לעשות שינוי בשוק תיקוני המסכים בישראל. בזכות הפריסה של 18 סניפים והיותנו מעבדה מורשית נוכל לייצר לראשונה בישראל אופציות תיקון מהירות ורשמיות בחלקים מקוריים.”

מלבד תיקוני מסכים, גם ה-iPhone 12 מגיע ל-iDigital ממש בקרוב!

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה