תגידו שלום ל-Intel XMM 7560, המודם דור 5 הראשון של Intel

חברת Intel משיקה לראשונה בעולם הטכנולוגייה את מודם דור 5 הראשון מסוגו בעל מהירות תעבודה של כ- 1GB/s הכירו את ה- Intel XMM 7560

בעוד שתערוכת הטכנולוגייה בברצלונה מתקרבת אלינו בצעדי ענק חברת Intel המפורסמת מודיעה על השקת מודם ראשון בטכנולוגיית הדור החמישי – G5 – שיאפשר העברת נתונים במהירות שעולה על 1GB/s וישווק תחת השם Intel XMM 7560. מודם המסוגל להעביר נתונים במהירות כזו צפוי להאיץ את הפיתוח של מכונות אוטונומיות, בתים ובניינים חכמים, מערכות לערים חכמות, יישומי ענן מתקדמים ושימושים תעשייתיים שונים במערכות תשתית בריאות ועוד.

איישה אוונס,מנהלת של קבוצת התקשורת וההתקנים של אינטל מחזיקה את המודם

"דור 4 היה לסמארטפונים; דור 5 מבשר על עידן המכונות. זוהי קריאת השכמה. הגיע העת להניח את הסמארטפון בצד; הדור החמישי יחל את המהפכה התעשייתית הרביעית", אמר מנכ"ל אינטל, בריאן קרזניץ'.

ה-Intel XMM 7560 מיוצר בטכנולוגיית ייצור 14 ננו-מטר. בנוסף, זוהי גם הפעם הראשונה שאינטל מייצרת מודם בעצמה במפעליה (עד כה המודמים יוצרו על ידי חברות אחרות). מבחינת תדרים המודם יתמוך ב-35 תדרי LTE וצפוי להיות זמין לרכישה במהלך המחצית השנייה של השנה.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה