צורת ה-iPhone החדש בהדלפה חדשה, צבעים חדשים ל-XR

בשבוע האחרון הגיעו לאוזנינו ולעיננו שתי שמועות מאוד מעניינות לגבי הדור הבא של ה-iPhone, הטלפון האהוב על רבים מבית Apple, המערבות כמה פרטים מאוד מעניינים.

נתחיל משמועה קצת מוזרה ואולי לא חשובה לרובכם – על פי האתר היפני Macotakara, נדמה ש-Apple תמשיך להציע את ה-iPhone Xr, הגרסה המוזלת של הדור החדש של הטלפון החכם החדש ביותר של החברה, בארבעה צבעים שהוצעו במקור (לבן, שחור, אדום וצהוב), יחד עם שני צבעים חדשים שיהיו ירוק ולבנדר (גוון סגול), שיחליפו את אפשרויות הכחול והקורל (גוון ורוד-אדום). הדגם החדש צפוי גם להגיע לפי האתר עם בליטת מצלמה מרובעת מאחורה, ועלול לשמור על אותו גודל מסך של 6.1 אינצ'ים ועל אותה הרזולוציה (1,792 על 828). לפי הדיווח גם נראה ש-Apple לא מתכננת בזמן הקרוב להחליף את המסך של ה-Xr במסך מסוג Retina או OLED או אפילו LED, ותישאר עם מסך ה-LCD הזול יחסית שהציעה עם הדגם המקורי.

ולשמועה אולי קצת יותר מעניינת – על פי הדלפות של יצרני מגינים לטלפונים חכמים נראה כי צורתו של ה-iPhone החדש בסדרה נחשף סוף סוף. ניתן לכם להסתכל בתמונות לפני שנלאה אתכם בפרטים המלאים:

על פי הכיתוב בתמונות, שנלקחו מאתר Slashleaks, ניתן לראות את הגרסה המוגדלת של הטלפון החדש, שעל פי ההדלפה והכיתוב שבתמונות ייקרא ה-iPhone XI Max. ניתן לראות ש-Apple עדיין לא מוותרת על המגרעה הנוראה, עליה כבר Samsung הצליחה להתגבר בהצלחה יתרה עם ה-Samsung S10. בנוסף, על פי הפרטים שתיים מהמצלמות שניתן לראות בדגם הן אותן המצלמות שהכרנו מהגרסה הקודמת של המכשיר, אך העדשה שלישית תהיה עדשת Ultra-Wide בעלת 12MP, בייצור של Sony. צורה זאת של בליטת המצלמה נשארת נאמנה למספר הדלפות שכבר ראינו בעבר של המכשיר החדש, ומציג צורה חדשה ומעניינת לאחת משורות הטלפונים החכמים הוותיקות בשוק.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה