אגדות המחר – פורסם תקציר עלילה לעונה 3

“אגדות המחר” תחזור רק בשנה הבאה אבל בינתיים קיבלנו תקציר לעלילה המתוכננת.

בזמן שה-CW ממשיכים להרחיב את היקום שלהם עם סדרה חדשה, Black Lightning, הסדרות הנוכחות שלהם, “החץ”, “הפלאש”, “סופרגירל” ו”אגדות המחר”, בדיוק מסיימות עונה וכבר מתכוננים לשנה הבאה לעוד הרפתקות מיקום ה-DC של ה-CW. אחת הסדרות ,שעבור רבים אינה מוערכת מספיק, היא “אגדות המחר”.

אחרי עונה ראשונה ממוצעת מינוס, יוצרי הסדרה החליטו לפצות אותנו עם עונה שנייה מצוינת שמלאה במסע בזמן, מספר נבלי על וסוף מטורף. במקרה ולא ראיתם איך העונה נגמרה, אז זהירות ספוילרים- אחרי שהצוות פגשו את עצמם בעבר על מנת לעצור את ה-Legion of Doom, הם יצרו פיצוץ בזרם הזמן ושברו את ההיסטוריה. התמונות האחרונות מהעונה היו של הצוות נוחתים ב-Star City, מוקפים במבנים מפורסמים מכל העולם ודינוזאורים, הם שברו לגמרי את הזמן.

כעת, אנחנו מקבלים סוף סוף תקציר על מה הולך לקרות בעונה הבאה שמספר לנו את תפקידו של ריפ בעונה החדשה אחרי עזיבתו מתפקיד הקפטן בעונה הקודמת והקשר שלו לנזק שעשו גיבורינו.

אחרי שניצחו את Eobard Thawne והנבלים השותפים שלו ב-Legion of Doom, האגדות עומדות מול איום חדש שנוצר על ידי פעולותיהם בסוף העונה הקודמת. אחרי שביקרו ברגע בזמן בו היו כבר מעורבים, הם ככל הנראה שברו את קו הזמן ויצרו אנכרוניזמים- פיזורים של אנשים, חיות וחפצים לאורך כל הזמן. הצוות שלנו צריכים למצוא דרך להחזיר את האנכרוניזמים האלו למקומם בזמן לפני שכל זרם הזמן יתפרק. אבל לפני שהאגדות שלנו יוכלו לקפוץ חזרה לאקשן, ריפ האנטר וסוכנות הזמן החדשה שלו מעלים ספק בשיטותיהם של הגיבורים. עם סוכנות הזמן כביכול המשטרה החדשה בזמן, הצוות מתפרק – עד שמיק רורי מגלה אנכרוניזם בחופשה שלו בארובה, שרה רואה זאת הזדמנות לאחד את הצוות.אנחנו מתאחדים עם הממציא המליונר ריי פולמר, ההיסטוריון הלא קונבנציונלי שנהפך לגיבור-על נייט הייווד, והצוות של פרופסור סטיין וג’קס ג’קסון שיוצרים יחדיו את הגיבור Firestorm. אחרי איחודם, האגדות יקראו תגר לסמכות של סוכנות הזמן ויתעקשו שישנן בעיות שמעבר ליכולות הסוכנות. ישנן בעיות שרק אגדות יכולות לפתור.

נראה שאמיה לא תהיה חלק מהעונה החדשה, למרות העתיד המבטיח שנראה עבורה ועבור נייט. אבל המפיקים כבר הודיעו שבעונה החדשה נכיר דמויות חדשות, כך שיכול להיות והיא דמות עבור עונה אחת בלבד, כמו ש-Hawkgirl ו-Hawkman היו בעונה הראשונה.

העונה השלישית נראת מאוד מבטיחה, מלאה באקשן ועוד הרבה הרפתקות מטורפות בזרם הזמן. אחרי השיפור שהייתה העונה השנייה מהראשונה, אני לא יכול לחכות לראות מה מצפה לנו בעונה השלישית.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *