לוגו חברת לנובו

Lenovo משיקה בישראל את משפחת ה-Duet

המחשבים הנתיקים החדשים של Lenovo יספקו חווית שימוש חדשה וייחודית למגוון פעילויות וצרכים

מחשב נייד זה ללא ספק מוצר חובה בשביל המון אנשים בימינו, אבל מה אם נרצה פתרון עבודה נייד ושונה במקצת, שלא יצריך מאיתנו לסחוב מחשב שלם לכל מקום? ובכן, יכול מאוד להיות שהפיתרון הבא מבית Lenovo הוא בדיוק בשבילכם.

לנובו ישראל משיקה באופן רשמי סדרת מחשבים נתיקים חדשה העונה לשם Lenovo Duet. מדובר במחשבים ניידים המסוגלים בקלות להתנתק מבסיס המקלדת שלהם בכך להפוך בין רגע לטאבלט עבודה נייד התומך במערכת ההפעלה המלאה של Windows 10, כך שיהיה ניתן לעבוד עם המחשב בשלל צורות חדשות המתאימות לשלל צרכי עבודה שונים.

נכון לרגע זה תשיק לנובו בישראל שני דגמים מהסדרה החדשה והם ה-Yoga Duet 7i וה-IdeaPad Duet 3i.

נתחיל עם ה-Yoga Duet 7i. מדובר במחשב הפרימיום החדש של החברה המגיע במשקל קל למדי של כ-1.16 ק"ג בלבד. ה-Duet i7 הוא המחשב הנתיק הראשון בסדרת Yoga. המחשב מגיע עם מקלדת נתיקה מלאה התומכת בתאורה אחורית לצד אפשרויות חיבור שונות כולל Bluetooth 5.0, כך שניתן לעבוד עם המחשב בצימוד למקלדת במספר דרכים, ולא רק באמצעות חיבור ישיר למסך המחשב עצמו. כמו כן המסך מציע מעמד הצבה מובנה כך שניתן להציב את המסך בצורה הנוחה לכם ביותר, בין אם הוא מחובר למקלדת ובין אם לא. מלבד לאלה המחשב עצמו מציע תמיכה מלאה בקישוריות רשת אלחוטית Wi-Fi 6 לצד אפשרויות חיבור 4G כך שניתן להיות מחוברים לרשת כמעט בכל מקום.

מעבר לאלה המחשב תומך במגוון רחב של אפשרויות, החל מאפשרויות תפעול קוליות, שלל אפשרויות אבטחה החל מזיהוי פנים באמצעות Windows Hello ומצלמת אינפרה-אדום. כמו כן המחשב תומך בטכנולוגיות חכמות כגון Glance by Mirametrix המסוגלת לזהות כאשר אנשים אחרים בוהים במסך המחשב שלכם ובכך יחסמו גישה לתוכן רגיש לצד תמיכה בחיישן המסוגל לזהות כאשר תתרחקו מהמחשב ויעצור באופן אוטומטי את הסרט בו אתם צופים. כמו כן המסך תומך במחוות כגון האפשרות להעביר תוכן ממסך המחשב בקלות באמצעות הטיית הראש בלבד.

בגזרת המפרט המחשב יציע מעבד ברמה של עד i7 מהדור העשירי של Intel, לצד שבב גרפי מובנה מסוג Iris Pro לצד התמיכה המלאה במערכת ההפעלה Windows 10. מסך המחשב הינו מסך מגע בעל פאנל IPS בגודל של כ-13 אינץ' ברזולוציית 2K מלאה. מלבד לאלה נקבל אפשרויות רכישה של עד כ-16GB RAM, אם אפשרויות אחסון של עד כ-1TB בפורמט SSD PCIe. בגזרת הסוללה נקבל עד לכ-11 שעות עבודה. המסך עצמו מגיעה עם מסגרת דקה במיוחד והוא תומך בכ-100% מסולם הצבעים sRGB לצד תמיכה בבהירות של עד כ-450 ניט. ניתן לרכוש את המסך בשני גוונים והם אפור גרניט וסחלב עם גימור מתכתי חלק. כמו כן המחשב תומך בטכנולוגיות Dolby השונות, כולל Dolby Audio ו-Dolby Vision להשלמת חווית הצפייה והשמיעה עם המחשב.

מחשב נתיק לנובו Duet 7i

מלבד למחשב עצמו ניתן לרכוש את ה-E-Color Pen. מדובר בעט החדש של לנובו הניתן להטענה ומגיע כאפשרות רכישה בנוסף למחשב עצמו. העט החדש כולל חיישן מובנה חכם המסוגל לדגום צבעים בלחיצת כפתור, כך שמדובר בפיתרון מעולה ליוצרי תוכן ואמנים הצריכים לדגום צבעים משלל מקורות שונים בעבודתם.

לצד ה-Duet 7i משיקה לנובו בישראל את ה-IdeaPad Duet 3i. מדובר במחשב קל במיוחד ששוקל כ-0.86 ק"ג בלבד, המגיע במימדים קטנים ללא התפשרות ביכולות עבודה כך שמדובר בפתרון מעולה עבור סטודנטים ואנשי עבודה שזקוקים לכוח עבודה מלא וחזק אך לא רוצים לסחוב משקלים כבדים.

גם כאן מדובר במחשב הראשון בסדרת IdeaPad האגדית המגיע עם מקלדת נתיקה מלאה. גם כאן נקבל תמיכה ב-Bluetooth 5.0 לקישוריות עם המקלדת כך שיהיה ניתן לעבוד עם המחשב בכמה תצורות עבודה שונות. גם כאן ישנה תמיכה בעט מגע אך מדובר בדגם אחר שלה והוא ה-Lenovo Digital Pen המספק עבודה קלה יותר ורישום הערות נוח.

בתחום המפרט נקבל תמיכה במעבדי אינטל מסוג Pentium לצד שבב גרפי מובנה, תמיכה מלאה ב-Windows, ב-WiFi וכן ב-Dolby Audio. מסך המחשב הינו מסך 10.3 אינץ' בעל פאנל IPS ברזולוציית FHD ותמיכה בבהירות של עד כ-330 ניט. גם כאן ישנה תמיכה ב-LTE לעבודה עם רשת כמעט בכל מקום.

המחשב יהיה זמין בצבע אפור גרפיט, והוא כולל כ-2 מיקרופונים ומצלמת רשת מובנית הניתנת להסתרה באמצעות תריס מובנה להגנה מלאה על פרטיות המשתמש. כמו כן המחשב יגיע עם שני חיבורי USB C, זיכרון ראם בנפח של עד כ-8GB, אחסון בנפח של עד כ-128GB וכ-7 שעות שימוש.

מחשב נתיק לנובו Duet 3i

כמה זה יעלה לי..! – ה-Yoga Duet 7i זמין בישראל במחיר החל מ-5150 שקלים, ה-IdeaPad Duet 3i זמין בישראל במחיר החל מ-1750 שקלים.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה