"לוגאן – וולברין" (Logan) מקבל סצנה לאחר הכתוביות

בסרט Logan, שיוצא בחודש הזה, תהיה סצנה בסוף הכתוביות, אז מומלץ להמתין בסבלנות.

סצנות בסוף הכתוביות של סרטים הן דבר צפוי בסרטי הקומיקס של תעשיית הקולנוע של היום, המנהג שנהפך לפופולרי בסרטי Marvel עם סרטי הנוקמים ("הענק", "איירון-מן", "קפטן אמריקה"), והתחיל קודם בסרטי האקס-מן ב-"אקס-מן 3: המפלט האחרון", חזר גם ב-"אקס-מן: ימי עבר עתידי" ו-"וולברין: המקור". עם הסרט הגדול של השנה, "לוגאן – וולברין" (או Logan), נראה שהמנהג לא יפסיק כאן.

לפי הדיווח, נראה כי בסוף של הכתוביות של הסרט תהיה סצנה נוספת, אבל מה שיהיה בסצנה זו עוד לא ידוע. 20th Centuray Fox עשו עבודה מצוינת בלא לחשוף יותר מדי מהעלילה של הסרט והקשרים שלה ליקום הגדול יותר של האקס-מן, ולכן אין הרבה השערות על מה הסצנה תכלול, בעיקר בגלל שמדובר בסרט האחרון של יו ג'קמן בתור הדמות האהובה וללא תוכנית עבור סרט המשך.

הסצנה שתוצג בסוף הכתוביות אולי תהיה סוג של רמז לסרט האקס-מן עליו עובד הסטודיו או סרט ההמשך של שכיר החרב עם הפה הכי גדול, דדפול, לאחר השמועות שרצו (והוצהרו כשקר בידי ריאן רנולדס והבמאי ג'יימס מנגולד) על כך שדדפול יופיע בסרט. אבל האפשרות הכי הגיונית היא שהסצנה תשמש בתור פרידה אחרונה מהשחקן אחרי 16 שנים ו-9 סרטים שונים בהם שיחק את המוטנט הכי אהוב בעולם הקומיקס. מה שבטוח, אני לא זז מהמושב עד שאני רואה מסך שחור לגמרי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. האם היה עוד סצנה אחרי הכתוביות או שבסוף לא היה???

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: