טריילר ל-“The Mule”: קלינט איסטווד עובד בשביל הקרטל

הטריילר הראשון לסרט האקשן של אייקון הקולנוע- קלינט איסטווד – “The Mule” יצא, והקהל לא מפסיק להתרגש.

בדיוק לפני שסרטו “The 15:17 to Paris” יצא לקולנועים, איסטווד התחיל בעבודות על- “The Mule”, דרמת-פשע המבוססת על סיפור אמתי.

בסרט, האייקון ההוליוודי משחק את “ארל סטון”, אדם מבוגר הזקוק לכסף שמתחיל לא במודע לעבוד כשליח סמים בשביל קרטל. כמו שהצופים יכולים לנחש, הקריירה החדשה של סטון מושכת את תשומת ליבו של ה-DEA (ארגון האמריקאי למלחמה בסמים), והדרמה מתפתחת מפה.

כרגיל לאיסטווד, הסרט התחיל מהר בהפקה, שנגמרה כבר ביולי. למרות של-.Warner Bros יש סתיו/חורף מאוד עמוסים, שביניהם המועמד הגדול לאוסקר- “כוכב נולד” והיהלום של DC- “אקווהמן“, המפיקים בחברה כל כך התרשמו ממה שהם ראו, שהם בחרו ב- “The Mule” כהתוספת המאוחרת שלהם ב-2018. לא מזמן אושר שהסרט יוצג בדצמבר, זה אומר שהגיע הזמן ש-WB תתחיל בקידום, וזה קרה.

WB שחררה את הטריילר עכשיו, עם טעימה למה שנוכל לצפות מהמאמץ הסופי של איסטווד. אתם מוזמנים לצפות בטריילר למטה:

על הנייר, נראה שהסרט היה יכול להיות יותר קומדיה אפלה מבית יוצרם של מרטין סקורסזה או האחים כהן, אבל איסטווד בחר להתמקד דווקא בטבע היותר רציני של נושא זה.

הטריילר מציג את “ארל” כאיש הנרדף על ידי שדים מעברו, בצורה של כישלונותיו כאבא ובעל, ועם ההתרסקות הכלכלית בעקבות פשיטת הרגל של עסקו. זה לא אומר של- “The Mule” לא יהיו רגעים קצת יותר קלילים (הביקורת של סטון לגבי הפאי של אחייניתו מעוררת גיחוך), אבל ברור שקודם כל הסרט הוא דרמה על איש מבוגר שנתקל בסיטואציה מסוכנת. הגישה פה בלי ספק תואמת את הפרויקטים האחרונים מבית יצירותיו של איסטווד, אז הוא אמור להרגיש בבית גם ממול וגם מאחורי המצלמה.

בתקווה הסרט של איסטווד יעמוד בציפיות שלו ויצטרף לרשימת הקלאסיקות שלו, למרות הנושא הלא הכי מקורי. בגלל הנטייה של איסטווד לעבוד מהר בכל הפרויקטים שלו, יש פחד שהסרט יורגש מזורז מדי, אבל WB בחרה להכניס אותו בתקופה התחרותית-קולנועית הזאת מסיבה מסוימת. המפיקים חייבים להיות בטוחים באיכות, ויהיה מעניין לראות מה יצא מהסרט.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה