משחק מובייל חדש של PowerPuff Girls יגיע אלינו השנה

The PowerPuff Girls, סדרת האנימציה המיתולוגית של שנות ה-90, מקבלת משחק מובייל נוסף השנה.

משחק מובייל חדש עבור The PowerPuff Girls יגיע אלינו בהמשך השנה, ויתבסס על הריבוט של הסדרה משנת 2016 של Cartoon Network.
The PowerPuff Girls הייתה סדרת טלוויזיה בעלת סטטוס די מיתולוגי בשנות ה90 עבור לא מעט ילדים. הסדרה התחילה את שידורה בשנת 1998 ברשת Cartoon Network, ותפסה לא מעט תאוצה בשל היותה סדרה אשר שילבה קומדיה עם אקשן טוב, אנימציה מוצלחת, וסיפורים בוגרים משנות גיבוריה.

הסדרה סבבה סביב, ובכן, בנות הפאורפאף, 3 ילדות אשר נוצרו במעבדה על ידי פרופסור יוטוניום ובעלות כוחות על, אשר מגינות על העיר Townsville מכוחות הרשע. ואנחנו אפילו לא צריכים לצטט את זה אבל אם יש הזדמנות:
“Suger, Spice, And everything nice!”
לבנות היו אישיות שונה ומראה מעט שונה: בלוסום (Blossom) היא המנהיגה העצמית של הקבוצה, אשר מכילה את תמצית ה-everything nice. היא מחושבת, קרת רוח, ויודעת לשמור על ראש צלול במצבי לחץ. בנוסף לכך היא אסטרטגית ומתכננת מומחית.
באבאלס (Bubbles) הינה הלב של הקבוצה, ומכילה את תמצית suger. היא נחמדה לבריות, רגועה, אוהבת אנשים, ובאופן כללי שמחה ומאושרת מרבית הזמן. אם זאת היא אכן לוחמת כמו אחיותיה ומסוגלת לזעם ועצבים כאשר פוגעים במשפחה שלה.
ולבסוף, באטרקאפ (Buttercup), הכוח של הקבוצה. באטרקאפ מכילה את תמצית ה-spice, והיא עוצמתית, כועסת, אוהבת להילחם ולפתור בעיות באלימות, ולא חושבת יותר מידי בהיגיון. עבורה הפתרון למרבית הבעיות הוא אגרוף טוב לפנים.

לאורך הסדרה הבנות נלחמו נגד רשעים שונים, כאשר העיקרי ביניהם הוא מוג’ו ג’וג’ו (Mojo Jojo), קוף חכם במיוחד אשר נוצר באותה תאונה אשר יצרה אותן.
הסדרה עסקה בנושאים שונים ומגוונים מעבר למפלצות אשר הבנות היו צריכות להביס, כגוון דעה קדומה, חרם חברתי, שונות, זרות, הבדלים בין בנים לבנות, כוח והשפעתו, שליטה עצמית, ועוד.

ועכשיו מגיע אלינו משחק מובייל חדש בשם The PowerPuff Girls: Monkey Mania, ובישיבת עיתונאים אחרונה המפיצה Kongregate והמפתחת Juicy Beast שיתפו פרטים נוספים עליו.
נראה ש-Mojo Jojo עושה שוב שטויות, והפעם הוא גנב את הכוחות של הבנות כדי ליצור צבא של קופי גומי. הבנות, ביחד עם בעלי בריתם, נרתמות להילחם נגד הצבא ונגד נבלים נוספים אשר מנצלים את הכאוס ששורר בעיר.
המשחק נוצר בשיתוף פעולה יחד עם Cartoon Network, והיוצרים מבטיחים “חתכים עמוקים עבור המעריצים הוותיקים”.
המשחק יכיל ארבעה דמויות שחיקות, כנראה בנות הפאורפאף, אבל גם דמות רביעית אשר כנראה תהיה בת הפאורפאף הרביעית, הדמות השחורה הראשונה אשר הצטרפה לצוות.
המשחק יכיל מערכת שדרוגים אשר תאפשר לכל שחקן להתאים את הדמויות והמשחקיות לראות עיניו, ואנו מצפים שעות רבות של הנאה ונוסטלגיה למעריצים הוותיקים אשר גדלו עם המותג הפופולרי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה