לוהקו בנות הפאוור-פאף של גרסת הלייב-אקשן

בנות הפאוור-פאף, סדרת הלייב-אקשן של ה-CW, ליהקה באופן רשמי את דאב קמרון, קלואי בנט ויאנה פרו כבאבלס, בלוסום ובאטרקאפ.

"בנות הפאוור-פאף" שודרה במקור בערוץ Cartoon Network משנת 1998 עד 2005. למרות שהסתיימה, הסדרה נמשכה במגוון פלטפורמות כמו סדרת אנימה, ספרי קומיקס, משחקי וידיאו, וחידוש בצורת תכנית אנימציה בשנת 2016. נראה כי שום דבר לא יכול לעצור את שלושת גיבורות העל, בעיקר כשבשנה שעברה הוכרזה סדרת לייב-אקשן חדשה ב-CW, עבורו אנחנו כעת מגלים את קאסט השחקניות.

לפי דיווחים, דאב קמרון ("ליב ומדי", "היורשים") תגלם את באבלס, קלואי בנט ("סוכני S.H.I.E.L.D.") תגלם את בלוסום, וכוכבת ברודווי יאנה פרו תגלם את באטרקאפ. פרק הפיילוט נמצא כעת בפיתוח של דיאבלו קודי ("ג'ונו", "הגוף של ג'ניפר"), הת'ר רג'נייה ("סליפי הולו", "איי זומבי") והמוח מאחורי ה- Arrowverse גרג ברלאנטי.

גרסת הלייב-אקשן ממשיכה לא מעט מסורת של כותרי ילדים ישנים שה-CW חידשה ושיווקה אל קהל מבוגר יותר כגון ריברדייל, ננסי דרו והרפתקאותיה המצמררות של סברינה, שכולם קיבלו ביקורות מעורבות כאשר חלק מהמעריצים התרגשו לראות את הדמויות האהובות עליהם שוב על המסך ואחרים היו מתוסכלים מהשינויים הדרסטיים. בנות הפאוור-פאף יצטרכו להתמודד עם אותו אתגר כשישודרו, אבל נראה שה-CW יצליחו להתמודד איתו טוב כי במובנים מסוימים, בנות הפאוור-פאף מרגישה כמו המיזוג הטבעי של שני הז'אנרים הגדולים ביותר של הערוץ- גיבורי על ודרמת נעורים. עם גרג ברלנטי ודיאבלו קודי על הסיפון, הסדרה החדשה יכולה להגיע לאיזון המושלם, ולהוביל ללהיט נוסף.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה