תאריך השידור של סדרת נמלטים פורסם

נמלטים, אחת הסדרות האהובות של שנות ה-2000, חוזרת בעונה חדשה ויש לה תאריך שידור.

נמלטים (Prison Break) התחילה עוד בשנת 2005 כאחת הסדרות הכי אהובות וממכרות בטלוויזיה, לפני שכולם עקבו אחרי אמפריית הסמים של וולטר וייט, כולם עקבו אחרי שני האחים, לינקולן ומייקל, עד בריחתם מהכלא והחיים המסוכנים מחוץ לסורגים, העונה הרביעית נראתה כי הביאה לסיום הסדרה עם רוב העניינים סגורים אחרי ריצה די ממוצעת בעונה 3 ו-4, עכשיו האחים הכריזמטים חוזרים למסך הקטן.

העונה החדשה והחמישית מביאה אותנו לכלא זר, שם מייקל חי (למרות שמת בעונה 4) ואחיו יחד עם שרה מתכננים להבריח אותו החוצה באמצעות תוכנית מטורפת נוספת לבריחה מהכלא, ככל הנראה, יותר מטורפת מזו של העונה הראשונה.

FOX שחררו טריילר עוד בחודש מאי של העונה החדשה וכעת סיפקו לנו תאריך סופי עבור הפרק הראשון, ה-4 באפריל.

הפרק הבא המפוצץ באקשן של סדרת נמלטים יתחיל ב-4 באפריל, הכוכבים המקוריים של הסדרה Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar ו-Paul Adelstein מתאחדים שוב להרפתקאה חדשה בכל קצות העולם. כאשר רמזים נתגלים המראים כי מייקל, שנחשב עד כה מת, בעצם בחיים, אחיו, לינקולן בורוס ישתף פעולה יחד עם אישתו של מייקל, שרה, והנמלטים הידועים של בית הכלא Fox River  על מנת להנדס את הבריחה הכי גדולה אי פעם.

הסדרה מסמלת את המשך צמד השחקנים לחזור ולככב על המסך הקטן, חזרתם לגדולה טלוויזיונית התחילה בכיכובים בתור Captain Cold ו-Heatwave בתוכנית The Flash של ה-CW והמשיך עם מעבר הדמויות לסדרה נוספת של הרשת Legends of Tomorrow.

זאת לא הפעם הראשונה לחידוש סדרה שנגמרה על מנת להחזיר צופים נוסטלגים שמתגעגעים לצוות המקורי, ה-X-Files עשו זאת בצורה מוצלחת עם שחרור העונה ה-10 וחזרתם של מולדר וסקולי כצמד הסוכנים האגדיים, סדרה אחרת שכשלה בניסיון לחדש את הפופולריות שלה היא  Heroes (יצאה באותו הזמן כמו נמלטים), שניסו להשיג חלק מהרייטינג שגיבורי על מושכים בימינו עם Heroes Reborn, הסדרה נכשלה לגמרי.

ישנו סיכוי רב שהעונה החדשה תיכשל אבל עם צמד דינמי כמו Dominic Purcell ו-Wentworth Miiler ועלילה דומה לעונה הראשונה האהובה, עונה 5 של נמלטים כבר הרוויחה צופה אחד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה