הסרט Soul של Pixar ישוחרר ישירות ל-Disney+

Soul, הסרט החדש של Pixar קיבל תמונות חדשות המציגות את חיו של ג'ו בכדור הארץ וגם תאריך יציאה אל רשת הצפייה הישירה, Disney+ בחג המולד.

בעקבות נגיף הקורונה, Disney עמדה בפני החלטות רבות בנוגע להפקות ושחרורם של סרטים שלה. כמו חברות אחרות רבות, Disney הודיעה על עיכובים רבים בתאריכי היציאה של הסרטים שלה ובסופו של דבר גם החליטה לדלג על בתי הקולנוע ולשחרר את "מולאן" ישר אל שירות הצפייה הישירה Disney+. אחד מהסרטים שתאריך יציאתם נדחה פעם אחר פעם הוא Soul של Pixar. סרט האנימציה של פיט דוקטר ("למעלה", "הקול בראש") אמור היה לצאת אל בתי הקולנוע ביוני 2020, אך הוא התעכב לחודש נובמבר.

כעת Disney אישרה ש-Soul יעלה אל המסכים ב-Disney+ ב-25 בדצמבר 2020. הסרט ישוחרר אל בתי הקולנוע בשווקים הבין לאומיים בהם שירות הצפיה הישירה לא זמין. בהודעה לעיתונות של Disney אין שום אזכור לכך ש-Soul ישוחרר במכונת פריימר אקסס, מה שאומר שלא יהיה עלות צפייה נוספת על העלות של שירות הצפייה הישירה כמו שהיה עם "מולאן". מהלך זה יכול לרמז על כך שהרווחים ממולאן בפורמט הזה לא היו מספיקים. מנכ"ל Disney, בוב צ'אפק, אמר את הדברים לגבי המהלך:

אנו שמחים לשתף את 'נשמה' (Soul) המרהיבה והמרגשת של Pixar עם הקהל ישירות אל Disney+ בדצמבר. סרט Pixar מקורי חדש הוא תמיד אירוע מיוחד, והסיפור הבאמת מחמם לב והבדח הזה על קשר אנושי ומציאת מקום שלך בעולם יהווה תענוג למשפחות ליהנות יחד בעונת החגים.

בנוסף להכרזה הזו, גם שוחררו תמונות חדשות המתמקדות בחייו של הגיבור ג'ו גרדנר על כדור הארץ. בסרט ג'יימי פוקס מדבב את ג'ו, מורה ללהקת בית ספר, השואף להיות מוזיקאי ג'אז נהדר. כפי שהוצג בטריילרים של Soul, ג'ו ימצא את עצמו בעולם הנשמות לאחר תאונה מצערת, אך הסרט לא מתרחש רק בסביבה הפנטסטית הזו. המוטיבציה העיקרית של ג'ו לאורך הסרט תהיה לחזור לכדור הארץ, ולכן יוצרי הסרט דאגו להדגיש את חייו האמיתיים, ומאפשרים לקהל להכיר את ג'ו בחיו ולהקשר אל דמותו.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה