סיקור המשחק: Rising Eagle


Rising – Eagle

 

 

Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare הוא משחק פעולה ממוחשב השייך לז'אנר "משחקי יריות" מגוף ראשון (קרי: המשחק מתבצע מנקודת מבטו של הגיבור הראשי). משחק זה פותח על ידי חברת Invasion Interactive הישראלית.

 

עלילת המשחק עוסקת במחלמה עתידית המתרחשת בשנת 2040 ברחבי העולם בה משתתפות ארצות הברית, האיחוד האירופי, סין, ישראל ואריאן. במשחק ניתן לשחק בכוחות חיל הנחתים האמריקני, כוחות האיחוד האירופי, כוחות צבא השחרור העממי של הרפובליקה העממית של סין, כוחות צה"ל, וכוחות משמרות המהפכה האסלאמית של איראן. ניתן לשחק בשלוש מערכות שונות במשחק – בעיר סינית גדולה (בה כוחות חיל הנחתים האמריקני נלחמים בכוחות צבא השחרור העממי), בפריז(בה כוחות חיל הנחתים האמריקני נלחמים בכוחות הפדרציה האירופית) או בעזה (בה כוחות צה"ל נלחמים בכוחות משמרות המהפכה האסלאמית).

 

המשחק יצא בתחילה לשווקים במחיר של 20 דולרים, אך לבסוף הוחלט להפיצו בחינם ב-16 אפריל 2008.

 [sam id="1" codes="true"] 

 

שם המשחק: Rising Eagle Futuristic Infantry Warfare
קונסולת המשחק: מחשב 
ז'אנר: יריות מגוף ראשון
שנת יציאה: 2007
מפתח: פותח ע"י Invasion Interactive

אחת מהתכונות הייחודיות יותר של המשחק היא דמות המפקד. חייל זה יכול לתת פקודות לחיילים שסביבו באמצעות סימון מטרות על גבי המפה. אתם לא חייבים להקשיב לו, אבל שחקנים מיומנים, בעיקר במשחקים תחרותיים, ישמחו על האופציה הזו, שלצד התמיכה המובנית בצ'ט קולי עוזרת מאוד לבנות תוכנית-לחימה ולנצח בקרב.עוד מאפיין ייחודי למדי היא האפשרות לשבור ולהרוס חלקים נרחבים ממפת המשחק, לפרוץ מעברים דרך קירות, לשבור חלונות ולפתוח פרצות בגדרות. לחיצה על E תסמן לכם אם האובייקט שאתם מביטים בו כרגע הוא שביר או לא, ולכל חייל יש פטיש שנועד להרס קירות (אבל יכול לחסל גם אוייבים באותה הקלות). באופן זה ניתן ליצור מעברים חדשים וקיצורי דרך, ולהפתיע את האויב מכיוונים חדשים.בנוסף, כמקובל היום בלא מעט משחקי פעולה, לכל שחקן יש פרופיל אישי שמתעדכן לפי הביצועים שלו. מי שיצליח לעמוד במשימות קשות ולהצטיין בקרב, יזכה לאותות הצטיינות מכל מיני סוגים, מדליות וצל"שים, שכמובן אמורים לעודד את השחקנים להתקדם במשחק ולהתמקצע בו.

אלו כל התפקידים, בואו נעבור לדברים המיוחדים במשחק:
– אפשרות לרוץ במהירות גבוהה מהרגיל (Power movement).
– אפשרות לקפוץ גבוה יותר מהרגיל (Power Jump).
– כשאתם נופלים ממקום גבוה, לא יהיה לכם נזק מכיוון שיש לכם חליפה מיוחדת.
– יכולת להגיע לכל מקום שאתם רוצים, המפתחים ציינו כי הם רוצים שהגיימר ירגיש חופשי בתזוזותיו במשחק ולכן שמו הרבה דברים שיעזרו לו להתסגל למפה.
– אפשרות טיפוס על עצים, צינורות, אפילו דוודים.
– קירוב של 2x ו-4x זום, לצלף יש עד 16 זום בכפולות של 4.

מפות המשחק מגוונות למדי. חלקן מתרחשות באיזורים עירוניים צפופים, וחלקן בשטחים פתוחים. כמעט כל המפות שראיתי היו בפאריז, אך עדיין הופתעתי לראות מולי את שער הנצחון ואת מגדל אייפל, שניהם בגודל טבעי לגמרי, מגמדים את שאר הבניינים במפה. אפשר לטפס עליהם במגוון של דרכים, לנהל עליהם קרבות ולירות בחיילים שלמטה כמו במטווח, ואפשר גם לקפוץ מהם עד למטה ללא פגיעה בבריאות – המפתחים רוצים שהשחקנים יתנסו בקפיצות ולא ידאגו שנפילה תשבור להם את העצמות.

[sam id="1" codes="true"] 

תפקידי המשחק
במשחק Rising Eagle יש 8 תפקידים והם:

חבלן/(Trooper Demolition(Demo– חייל רגלים רגיל אשר מצויד במוקשים, כאשר מישהו מהקבוצה היריבה יתקרב אל המוקש המוקש יתפוצץ ויפוצץ גם איתו את היריב

מהנדס קרב משוריין/(Armored Battle Engineer(ABE-הדמות החזקה והעתידנית, משורינת במגן בכל הגוף חוץ מהראש, בעלת 300 חיים בניגוד לשאר החיילים ובעלת 2 רובים, אחד בכל יד.
לא יכול לשכב.

צלף/Sniper-רואה למרחקים גדולים, בעל רובה אשר יכול לכוון X16 בניגוד לאנשים אחרים שהמקסימום אצלהם זה X4, מאופיין בהתקמפרות וירייה על אנשים מרחוק.
הורג אנשים במכה אחת לראש

"מכונת ירייה"/(Trooper Machine Gun(MG-"מכונת ירייה" רובה בעל 200 כדורים למחסנית, יורה במהירות גדולה וידוע בהתקמרות למרחקים קרובים.

חייל רגלים/(Trooper Rifleman(RM-חייל רגלים רגיל בשטח, כמו כל תפקיד אחר(חוץ מABE) יש לו רובה ASSULT, אקדח, רימון,רימון עשן, רימון אלקטרוני, ופטיש.

האקר הקרבי/(Battle Hacker(BH-חייל רגלים בעל אפשרות לפרוץ למוקשי היריב ולמכונות ירייה בשדה הקרב(הכוונה למכונות אמיתיות ולא ל"מכונת ירייה" של הmachine gun).
תפקיד זה מאוד חשוב בשדה הקרב, בעל אפשרות לכוון ביחד עם מכונת הירייה זאת אומרת לחרות לאותו כיוון שאת יורה ולקבל ירי חזק במיוחד.

מפקד כיתה(יחידה)/(Squad Leader(SL-במשחק יש 3 כיתות/יחידות, תפקידו של מפקד הכיתה הוא להביא פקודות לאחת הכיתות זאת אומרת יש 3 מפקדי כיתות במשחק ולכל אחד מהם יש כיתה שלה הוא נותן פקודות.

מפקד חטיבה(מחלקה)/(Platoon Leader(PL-הוא בעצם מפקד על הצבא שנלחם באותו משחק.
הוא יכול לשלוח פקודות למפקדי הכיתה ומשם שמפקדי הכיתה יעבירו את הפקודה לשאר היחידה שלהם.
הוא בעל אפשרות לעשות סריקה של חיילי היריב ולראות בידיוק איפה הם נמצאים, הוא יכול לשלוח טילים, פצצות עשן, פצצות אלקטרוניות לכל מקום במפה.

 

דרישות מערכת:

דרישות מינימליות:
CPU: P4 2.4Ghz 
768 MB of ram 
3 GB of HD space 
Geforce 5900 or Radeon 9600 128mb ram 
on board sound 
Broad band connection:128kbps upload, 1.5Mbps download. 

דרישות מקסימליות: 
CPU: P4 3.0Ghz or better 
1 GB of DDR ram 
3 GB of HD space 
nVidia GeForce 7600 or ATI Radeon X1600 256mb ram 
on board sound or better 
Broad band connection:128kbps upload, 1.5Mbps download. 

כתבות על המשחק:

כתבה מ ynet

 

סרטונים:

 

 

עד כאן הסיקור שלי, תהנו 🙂

 


אודות natanz1