"ג'יין הבתולה" ו"ריברדייל" מקבלות סדרות בת ב-CW

CW הזמינה פיילוט לספין אוף של ריברדייל בשם Katy Keene ואחד לספין אוף של "ג'יין הבתולה" בשם Jane the Novela.

לאחר שהזמינה פרק פיילוט לבאטוומן, לחידוש של Lost Boys ולסדרה של ננסי דרו, CW ממשיכה לחפש סדרות חדשות. הפעם הרשת החליטה להזמין פרקי פיילוט לסדרות בת של שתי תוכניות שמשודרות בערוץ כרגע: "ג'יין הבתולה", קומדיה רומנטית וסטירית על טלנובלות ו"ריברדייל", דרמת נעורים המבוססת על הקומיקס "ארצ'י". בעוד שהעונה השלישית של "ריברדייל" עכשיו באוויר, "ג'יין הבתולה" תסתיים לאחר עונתה החמישית שתשודר ממרץ הקרוב.

לאור ההצלחה של שתי הסדרות, זה לא מפתיע ש-CW רוצה להשאיר את ג'יין בסביבה ולהרחיב את היקום של Riverdale לעוד סדרת בת. ארצ'י וחבריו כבר חולקים עולם עם סברינה ספלמן, הדמות המרכזית בסדרת הבת "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" שפותחה במקור עבור הרשת, אבל בסופו של דבר עברה אל Netflix.

Katy Keene מעובדת על ידי המפיק של ריברדייל ושל "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה", רוברטו אגוויר-סקאסה וגם על ידי הכותב והמפיק מייקל גראסי. הסדרה מתוארת כדרמה מוסיקלית, אשר עוקבת אחרי ארבע דמויות של ארצ'י קומיקס (ובניהן קטי), כאשר הן נאבקות על מנת לממש את שאיפותיהן האמנותיות בניו יורק.

כמו כן, העובדה ש"ג'יין הבתולה" תסתיים השנה, משאירה פתח עבור Jane the Novela להכנס ולהחליף את התכנית עבור הקהל הנאמן והאוהב. אל סדרת הבת יחזרו המפיקה, ג'ני סניידר אורמן וכוכבת הסדרה המקורית ג'ינה רודריגז (בין היתר). על הסדרה נאמר שהיא תהיה אנתולוגית, כלומר שכל עונה תהיה מבוססת על רומן בדיוני אחר שכתבה ג'יין ושהיא תקריין.

למרות שעתיד התכניות לא בטוח, סביר להניח כי לפחות חלק (אם לא כל) הפיילוטים האלה יאושרו על ידי CW ויעלו לאוויר. לרשת יש כיום מספיק תכניות לשדר בערוץ, אבל שלושה מהתכניות המקוריות שלה ("ג'יין הבתולה", "האקסית המטורפת" ו-iZombie) מסתיימות השנה. בנוסף, קיימת אפשרות ממשית כי שינויים גדולים מגיעים אל Arrowverse לאחר אירוע ה-Crossover שיקרה ב-2019, "Crisis on Infinite Earths" ועתידן של "החץ" ו"אגדות המחר" לא ידוע. לכן צריך להיות מספיק מקום עבור רוב, אם לא כל, הסדרות שכרגע הוזמן עבורן פרקי פיילוט.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה