פוקימון: הבלש פיקאצ'ו – סרט ההמשך כבר בדרך

"פוקימון: הבלש פיקאצ'ו" סרט הלייב-אקשן מיקום הפוקימון שאליו כולם מצפים, מקבל כבר דיווחים על תחילת העבודות לסרט המשך שאותו יכתוב הכותב של הסרט- "רחוב ג'אמפ 22"- אורן עוזיאל.

המותג פוקימון נהיה בשנים האחרונות עוד יותר מפורסם ממה שהיה, עם המשחק משנת 2016- "Pokemon Go", המשחק החדש ל-Nintendo Switch ועכשיו עם הסרט העומד להגיע אל הקולנועים במאי 2019- "פוקימון: הבלש פיקאצ'ו", המציג את פיקצ'ו המפורסם בדיבובו של ראיין ריינולדס כבלש המנסה לפתור תעלומה מסתורית.

למרות שאנחנו רחוקים חודשים מבכורת הסרט, כבר מתחילים דיווחים על סרט המשך, שעל תסריטו יעבוד התסריטאי הישראלי הנודע בעיקר על עבודתו בסרט- "רחוב ג'אמפ 22"- אורן עוזיאל.

דיווחים אלה הם ללא ספק סימן האמור לתת בטחון לא קטן לבמאי רוב לטרמן העובד על הסרט הזה, בהתחשב בזה שרק מהטריילרים ישנה כבר התלהבות מספקת מהקהל, שסרט המשך כבר מתחיל בעבודות. ולמרות שלא ידוע לנו לאיזה כיוון ילך סרט ההמשך, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהפוקימון האהוב עלינו ושותפו האדם כנראה ילכו במסע אחר תיק חדש אותו ינסו לפענח.

למרות שתקופה זו של השנה נחשבת תחרותית בדרך כלל, "פוקימון: הבלש פיקאצ'ו" יקבל תחרות לא קשה בצורת- "אלאדין" ו-"גודזילה: מלך המפלצות", שלמרות שלשני סרטים אלה יש קהל, נגיד ככה, "לא קטן", הוא עדיין לא משתווה לקהל של המותג- פוקימון שמבטיח לפחות, הצלחה בקופות.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה