רוברט פטינסון
In the late 2000s, Robert Pattinson began playing vampire Edward Cullen in the film adaptations of the Twilight novels. "It was so sudden, it didn't feel real to me at all," he says of the fame.

רוברט פטינסון נדבק בקורונה לפני סיום הצילומים של באטמן

אחת ההפקות הגדולות השנה, באטמן של DC Comics, נאלצת להידחות לאחר שרוברט פטינסון, כוכב הסרט, נמצא חיובי לקורונה.

בהתחלה הסרט, כמו רבים מסרטים הוליוודים נדחה בעקבות התפרצות נגיף הקורונה באמצע חודש מרץ. עד אז הבמאי של באטמן, מאט ריבס, הספיק לצלם רבע מהסרט. דבר שהספיק לשחרר את הטריילר שהוצג לראשונה ב-DC FanDome. אולם כעת הבעיה חמורה יותר מכיוון שהכוכב הראשי של באטמן, רוברט פטינסון, אובחן כחולה קורונה. נכון לעכשיו לא ידוע מאיזה תסמינים רוברט פטינסון סובל ואם מישהו נוסף מחברי הצוות נדבק בקורונה ולכן צילומי הסרט הופסקו ולפי הדיווחים הם יושהו לפחות למשך שבועיים עד שב-Warner Bros ימצאו פתרון.

יחד עם זאת נראה שאבחון קורונה בקרב שחקנים יהפוך לשגרה בתקופה הזאת ודוגמא לסרט נוסף של הוליווד שידוע שצילומיו הושהו בעקבות התפרצות נגיף הקורונה בקרב צוות השחקנים הוא "עולם היורה: השלטון". נראה שנאלץ לחכות ולהתעדכן במצבו הבריאותי של רוברט פטינסון ובהחלטה של Warner Bros מתי לחדש את הצילומים. המשיכו להתעדכן באתר שלנו כדי לקבל עדכונים לגבי המשך הצילומים של הסרט באטמן.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה