סדרת מלחמת הכוכבים של דייגו לונה תצולם השנה

הסדרה של גיבור "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" בכיכובו של דייגו לונה תתחיל את צילומיה עוד השנה

כותר "מלחמת הכוכבים" תמיד מצליח לתת לנו דמויות מעניינות שנזכור לעוד הרבה שנים, ולא רק בסדרת הסרטים המרכזית. The Mandalorian, המשחק Star Wars Jedi: Fallen Order והסרט "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" כולם נתנו לנו דמויות בלתי נשכחות, ואחד מהם היה ללא ספק קאסין אנדור אותו גילם דייגו לונה.

לונה ("נרקוס: מקסיקו") גילם מורד מסוכן עם עבר אפל של התנקשויות עבור המחתרת, כך שיש הרבה פוטנציאל לסדרת ספין-אוף, לכן זה לא מפתיע ש-Disney הודיעה על סדרה בכיכובו של לונה.

כעת, הכוכב המצליח הודיע שהסדרה תתחיל את צילומיה השנה אחרי שקרא מספר תסריטים:

זה לא רק מה שקורה, זה לא הדרך הטיפוסית של לגשת לסיפור. זה לגבי איך דברים קורים, שלמען האמת, זהים לאיך שהם קורים ב"רוג אחת". אתם מכירים את הסוף, אבל אתם לא יודעים איך זה קרה, ויש לנו את האתגר הזה מולנו עכשיו.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

לא לגמרי ברור למה לונה התכוון בתיאור שלו של עלילת הסדרה, אבל בהתחשב בעובדה שמדובר בסדרת פריקוול, אפשר להניח שהוא בא להגיד שהסדרה תוביל לאירועים הראשונים ב"רוג אחת".

עכשיו כל מה שנותר זה לחכות ולקבל פרטים ראשונים מדויקים לגבי יציאת הסדרה, העלילה והטריילר הרשמי. נדאג כמובן לעדכן עם כל פרטים אלו בהמשך.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה