מוכנים למרד? – Rogue One: A Star Wars Story כל הטריילרים והעדכונים החמים

בעוד פחות מחודש עולה הפרק הבא בסדרת הסרטים הותיקה – Star Wars המביא אלינו את סיפורו של המרד שבסופו של דבר יפיל את האימפריה ויתן סיבה לאלפי דובוני אכפת לי העונים לשם Ewaks לצאת בחגיגות.

בשביל שגם אתם תתמלאו בהתלהבות מהמגיע – הבאנו לכם את כל מה שחם במקום אחד.
גם אתם כבר מחכים לראות את הכותרת הידועה A long time ago in a galaxy far far away ולאחריה את הנעימה האהובה? מי לא? אולפני Lucasfilm שיודעים את זה טוב מאוד לא נחים לדקה ומשחררים כמויות אדירות של טריילרים ופיסות מידע מסקרנות רק בשביל לחמם עוד יותר את העניינים. בכל אחד מהטריילרים ששוחררו וככל הנראה עוד ישוחררו, אנו עוסקים באספקט מסוים שקשור לסרט וניתן לחבר אותו לכל אחד מהצדדים של הכוח לפי פרשנות אישית, ממש כמו בטריילרים הבאים:
בראשון שנקרא "contact" או חיבור אנו נוגעים ממש בקטנטנה בחיבור בין הדמות הראשית של ג'יין ארסו (המשוחקת ע"י פליסיטי ג'ונס) המגיעה מטעם המרד אל מול אביה – גיילן ארסו (המשחוק ע"י מאדס מיקלסן שמופיע לאחרונה בכל מקום) שעושה הכל רק בגלל שהוא אוהב אותה ועוזר לאימפריה עם בניית כוכב המוות, יחד עם כמה שוטים מהירים שנותנים לנו הצצה למה שקרה ל"עולמות היפים" שראינו בטרילוגיה 1-3 שהפכו לחורבות בסרטים בסרטים האחרים.

בטריילר הבא העונה לשם Trust – אמון, אנו מציצים אל החיבור המיוחד שנרקם בין המורדים וזוכים לראות 2 דברים סופר מרהיבים, הראשון – נגיעה מכל האקשן שמחכה לנו שם שמזכיר את הקרב המדהים שהיה ב-HOTH עם כל ה-ATAT, Stormtroopers ומורדים שאין להם מה להפסיד בהבדל קטן – הכל קורה באזורים טרופים שמשום מה מזכירים לי את המשחק FarCry בימים יותר טובים שלו. הדבר השני – חוזרים ל-X-Wing המיתולוגי והאהוב שבסרט השביעי בסדרה קיבל מיני מתיחת פנים שחלק.. לא ממש קיבלו באהבה.

בטריילר הבא שמגיע תחת הכותרת Protect – להגן, אנו מקבלים הצצה נוספת לקרב הגדול שככל הנראה יהיה לב הסרט, המתרחש על החופים בין כל מכונות ההרג של האימפריה לבין המורדים האמיצים ובראשם 2 סמוראים, כשאנו גם מגלים שבשביל להוריד ATAT לא חייבים לקשור לו את הרגליים כמו ב-Empire strikes back אלא גם ע"י הפגזה חסרת רחמים של מטולי טילים וירי של X-Wing, ובקיצור, עזבו הכל ותתלהבו כמוני.

ממכונות לחימה ענקיות אל הדמויות הראשיות שמצד אחד יגרמו לנו להתאהב בהן ומצד שני… הן יהיו איתנו רק לסרט אחד (אלא אם יחליטו שם למעלה להפוך גם את זה לטרילוגיה ואז בכלל יהיה בלאגן), ובהתמקדות על 2 מתוכן, על המובילות של הסרט והמרד – Jyn & Cassian, מבט חטוף על הבחורה הכי בעייתית בכל הגלקסיה "ג'ין", המשתמשת ביכולות שלה לא להקשיב לאף אחד ולהפוך להיות זאת שתביא את המרד לנקודה בה הם שולטים בתוכניות הסודיות של כוכב המוות ובשותף שלה למסע שרוב הסיכויים יתאהב בה מעל הראש – קסיאן, שככל הנראה יעשה דברים לא ממש הגיוניים בשם האהבה והמרד. בנוסף אנו מקבלים מסט מהיר על מישהי לא ממש ידועה שכנראה משחקת תפקיד גדול בחייה של ג'ין. אמא שלה? מאסטרית ג'דיי מסוימת? השכנה ממול שתמיד עשתה עליה בייביסיטר? אנו נדע רק בהמשך

ולסיום – ידיעה תקשורתית קטנה, כחלק מהגל ששוטף את הוליווד של ה-"פוליטיקלי קורקט" והשיוויוניות, בהם כל אולפן סרטים רוצה להראות שהוא נאור וחלק מהעולם הגדול, גם Lucasfilm מצטרפים לחגיגה ומכריזים שהם רוצים אישה במאית שתביים את סרטי Star wars הבאים. קת'לין קנדי, נשיאת Lucasfilm אמרה בראיון
"אנו רוצים לעשות הכל ולהביא במאית שתעשה את סרטי Star Wars, אלו סרטים מכווני הצלחה, ענקיים ועצומים שאי אפשר לקחת חלק בהם אם אין שום נסיון. אנו רוצים לשים דגש ולהתמקד באנשים שיאהבו לעבוד על וכחלק מדברים אלו ולראות איך הם יקחו את זה לשלב הבא".
אני חייב לציין שזאת בהחלט חשיבה יפה מצד אחד אבל מצד שני כל "ההכרזה" הזאת שווה בעיני לאקט של לתת תרומה ואז לצרוח לכל עבר "תרמתי! תרמתי!" רוצים לעשות שינוי, פשוט תעשו את זה, ולתת דגש על זה שרוצים ש"במאית אישה" תעשה את זה כולל הכרזות וראיונות, בעיניי זה כאילו לומר "גם אנחנו חושבים שהן פחות טובות מגברים אבל ניתן להן הזדמנות בשם השיוויון". פשוט מיותר ואפילו לא נכון…
זהו, מה אומרים על הטריילרים? על האקשן? על כל מה שהולך לקרות? יהיה מעניין הא?
16 בדצמבר ברחבי העולם ושהכוח יהיה איתכם.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה