רוזאן בר מביאה לחיסול סדרת התחייה של “רוזאן”

אחרי פליטת פה ענקית ברשת חברתית, סדרת התחייה של “רוזאן” מבוטלת על ידי רשת ABC וסדרת ספין-אוף חדשה בפיתוח

כששמענו על חזרתם של משפחת קונור למסך הקטן אחרי יותר מעשרים שנים, ציפינו להרבה נוסטלגיה שלא תחזיק הרבה זמן וככל הנראה תביא לביטולה של הסדרה “רוזאן” בעונתה השנייה או השלישית. אבל, ביטולה הגיע מוקדם מהצפוי ובגלל הסיבה הרעה מכל, גזענות.

רוזאן בר, כוכבת הסדרה החליטה לנצל את טוויטר על מנת להביע את הדעות הימניות הקיצוניות שלה וקראה לאחת הפוליטיקאיות הדמוקרטיות של ארצות הברית שילוב בין אחווה מוסלמית וכוכב הקופים. הנה הציוץ המחוק של הקומיקאית המוכרת:

אחרי פוסט זה, הרשתות החברתיות קראו לפיטורה של הקומיקאית מהסדרה והיא התנצלה וסגרה את חשבון הרשת החברתית שלה. אבל, הנזק כבר היה מסיבי מדי וסדרת התחייה של “רוזאן” בוטלה על ידי רשת ABC, עם תצהיר רשמי מנשיא מחלקת הבידור:

ההצהרה של רוזאן בטוויטר מעוררת בחלה, חסרת טעם ולא מתאימה עם הערכים שלנו, והחלטנו לבטל את הסדרה שלה.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

אבל זה לא סופה של שאר המשפחה, כי הרשת כעת הזמינה עונה בת עשרה פרקים של הקונורים, אחרי שהרשת סגרה הסכם עם רוזאן כך שלא יהיה לה שום מעורבות בסדרה החדשה.

הסדרה החדשה שתקרא The Connors תחזיר את כל שחקני הסדרה למעט הקומיקאית הידועה, זאת אומרת לורי מטקאלף, ג’ון גודמן, שרה גילברט, לסי גורנסון ומייקל פישמן יחזרו לסדרה החדשה המתוכננת. הנה תקציר הסדרה:

אחרי שרשרת אירועים, הקונורים נאלצים להתמודד עם מאבקי החיים בלנפורד בדרך שהם לא עשו זאת לעולם. המשפחה האייקונית הזו- דן, ג’קי, דרלין, בקי ודי. ג’יי. מתמודדים עם אבהות, מערכות יחסים, הריונות לא צפויים, לחצים כלכליים, זיקנה וחמותים במעמד הביניים האמריקאי.

סדרת הספין-אוף החדשה תעלה למסך הקטן בהמשך השנה. אבל האם הסדרה תצליח לעורר נוסטלגיה בצופים שלה בלי הקומיקאית המפורסמת מאחורי הסדרה המקורית? אני מניח שנגלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה