רוג אחת – פוסטר איימקס ו-TV Spot חדש שוחררו

עוד חודש מהיום יוצא הסרט “רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” המצופה ביותר, ומחלקת השיווק של הסרט מביאה לנו אט אט מידע חדש על הסרט ולא מעט חומרים חדשים שעדיין לא ראינו מטריילרים קודמים.

TV Spot חדש לסרט שוחרר תחת השם “Call Sign”, והוא פשוט שילוב מעט חתוך של כל ה-TV Spots הקודמים שקיבלנו מבלי שום חומר חדש להראות, עם הפוקוס על התאחדות הקבוצה. השם של ה-TV Spot אשר נקרא “Call Sign”, מעניין במיוחד כיוון שהוא מתאר את שם הסרט: רוג אחת. חברת “Lucasfilms” אישרה ש”רוג אחת” הוא סימן הקריאה של ספינת המורדים בהנהגת ג’ין בכדי לגנוב את תוכניות כוכב המוות.

צפו ב-TV Spot כאן:

וגם, חברת “Lucasfilms” שיחררה פוסטר אקסקלוסיבי לאיימקס (לא בטוח שינתן בארץ) של הסרט “רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” – ו-וואו כמה שהוא נראה מעולה!

רוג אחת סיפור מלחמת הכוכבים פוסטר איימקס
פוסטר איימקס לסרט “רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים”

הפוסטר הזה רק גורם להתרגשות יותר גדולה ולקהל הרבה יותר גדול להגיע לגרסת האיימקס של הסרט. כמו בכמעט כל פוסטר איימקס, העיצוב של הפוסטר מאוד מינימלי ובאותו הזמן מאוד יפה. הפוסטר מציג לנו את דמויות הסרט בדיוק כפי שמופיעות בפוסטר הרגיל של הסרט, אך הפעם מוצפות על ידי X-Wings ו-U-Wings שעוברים על פני המעטפת החיצונית של כוכב המוות.

מה שמאוד שווה לציין הוא שהפוסטר הזה מציג לנו את גלן ארסו (מדס מיקלסן), אשר נעדר ממחלקת הפרסום של הסרט, ובפוסטר זה הוא לוקח את מקומו של הנבל אורסון קרניק (בן מנדלסון), וזה הגיוני כיוון שהפוסטר מתמקד בגיבורי הסרט ולא בנבלים.

“רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” מגיע לאקרנים ב-15 לדצמבר 2016 .  מה חשבתם על הפוסטר ועל ה-TV Spot? מתרגשים לקראת הסרט? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה