ריאן ריינולדס מפיק ומככב בסרט על משחק הקופסא הרמז

ריאן ריינולדס חותם על חוזה עם חברת Fox, שכולל את הפיתוח של סרט אדפטציה למשחק קופסא “הרמז”

מאז הרכישה של חברת 21th Century Fox על ידי חברת הענק Disney, נראה שכוכב סרטי “דדפול” ריאן ריינולדס השיג לעצמו חשיבות גבוהה בתוך חברת Fox, שמבטיחה לו חוזה בן שלוש שנים שכולל הפקה וכיכוב בסרטים חדשים של החברה, בין אם זה “דדפול 2” המצופה או סרט אדפטציה חדש של חברת ההפקה שלו על משחק הקופסא האהוב “הרמז”.

“הרמז”, לחלקכם המועט שלא מכיר, הוא משחק קופסא פופולרי שהושק לראשונה ב-1948, בו אתם אוספים רמזים ומנסים לגלות איפה התבצע הרצח, באמצעות מה ומי הרוצח. המשחק נהפך מאוד מהר להיות אחד המשחקים הנמכרים בעולם ואפילו כבר עבר עיבוד למסך הגדול בשנת 1985 עם כוכבים אהובים כמו טים קארי וכריסטופר לויד, ולמרות שהסרט כשל בקופות הקולנוע ובעיני המבקרים, הוא היום נחשב לסרט קאלט שמצליח לתפוס בצורה מאוד נאמנה את רוח משחק הקופסא.

כעת, אחרי 33 שנים, חברת ההפקה של ריאן ריינולדס, Maximum Effort, תפיק את החידוש של סרט האדפטציה בעקבות הסכמה לחוזה עם חברת Fox, שמאפשר לה מבט ראשון על כל סרט ש-Maximum Effort תפיק. ריינולדס יפיק ויככב בסרט, והתסריטאים רת ריס ופול וורניק, שכתבו את “דדפול”, ככל הנראה יכתבו את התסריט.

עם סרטים כושלים בז’אנר משחקי הקופסא כמו “לוח וויג’י” ו”באטלשיפ”, האם יש לחידוש סיכוי להצליח? ברור שכן, בעיקר עם כוכב גדול במרכז הסרט ועם עלילה מספיק מעניינת ומבדרת. “ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל” הוכיח שסרט על משחק קופסא יכול להיות מבדר ונאמן לחומר המקורי, בואו נקווה בשביל ריינולדס שגם “הרמז” יראה את אותה ההצלחה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה