הצילומים של שהאזאם 2 יתחילו בתחילת 2021

כוכב הסרט שהאזאם, זאקרי לוי, אומר בראיון שנערך לאחרונה כי הצילומים לסרט ההמשך מתוכננים לקרות בתחילת 2021, לאחר שנדחו בשל הקורונה.

שהאזאם! בבימויו של דיוויד פ. סנדברג יצא בשנת 2019 והציג את גיבור העל של DC Comics דרך נרטיב קומי. בשהאזאם! הראשון כיכב זאקרי לוי כגיבור העל, בעוד שאשר אנג'ל הוצג כאלטר-אגו, בילי בטסון. הסרט זכה להצלחה בקופות ובקרב המבקרים. הוא הרוויח 366 מיליון דולר, סכום מרשים ביחס לתקציב ההפקה שעמד על 80-100 מיליון דולר, ונימתו הקלילה בשילוב עם המשחק הטוב שבו זיכו אותו בכמה מועמדויות בפרס סאטורן ופרסי בחירת הנוער. ההצלחה המסחררת הובילה את Warner Bros ואת New Line Cinema להזמין סרט המשך, שהיה אמור לצאת באפריל 2022. אולם מאוחר יותר תאריך היציאה של הסרט עוכב לנובמבר 2022, בגלל ניגיף הקורונה.

במהלך ראיון מרחוק ב-Nerdbot, לוי תיאר את התכנית הנוכחית להמשך ההפקה של הסרט "שהאזאם! 2", שעצרה בעקבות הקורונה. למרות העיכוב המתמשך, נשמע שצוות ההפקה מתכנן להתחיל את הצילומים בזמן הקרוב:

הם הודיעו שאנחנו הולכים לעשות סרט המשך פחות או יותר אחרי שבכורה הוקרנה. הם ידעו שאנחנו עוקבים מספיק טוב, הם היו שמחים מספיק עם המספרים. אז הם עבדו בהתמדה וברצינות על התסריט לסרט ההמשך ואני חושב שהרבעון הראשון של השנה הבאה זה הרעיון. הקורונה קצת גרמה להכל להישאר באוויר, אבל הכוונה היא לעשות עוד אחד. אנחנו חייבים להגיע לזה מהר, הילדים גדלים מהר.

כפי שלוי רומז, יש תחושה של דחיפות להתחיל לצלם את "שהאזאם! 2" במהירות האפשרית. כל השחקנים מהסרט הראשון, כולל הכוכבים הצעירים, אמורים לחזור אל תפקידם בסרט ההמשך. בשביל שהילדים יוכלו לשחק ילדים בצורה אמינה האולפן צריך לחדש את הצילומים במהירות האפשרית, לפני שהם יספיקו לגדול באופן שיהיה ניתן להבחין בו. צוות השחקנים של הסרט המקורי היה סיבה המרכזית לכך שהוא עבד כל כך טוב.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה