סיקור המשחק: Sims 3

Sims 3

 

 

בשנת 2006 הודיעה חברת "Maxis" כי החלה בפיתוח משחק נוסף בסדרת הסימס – הסימס 3. המשחק יצא בתאריך ה-2 ביוני 2009. התוספות העיקריות במשחק זה: תכונת האינטליגנציה של הסימים, שינויים באופן יצירת הדמויות, כגון: בחירה חופשית של צבע העור, העיניים והשיער ומשקל הסימים. ניתן גם לערוך פרטים קטנים יותר, כמו: לבחור גרביים, כפפות, וליצור נקודות חן ונמשים. בנוסף, לכל סים מאפיינים ייחודיים, כגון העדפות של צבעים מסוימים, ארוחות מועדפות וסוגי מוזיקה אהובים ומועדפים.אפשר לבחור להם מזלות כגון:גדי,מוזניים דלי,סרטן,תאומים ועוד…,בנוסף מושם הדגש על האופי הייחודי לכל סים. מתוך רשימה ארוכה של תכונות אופי שונות כגון:רשע,ידידותי,פחדן,אוהבת חיות,מסתדר עם תינוקות,אוהב טובע ועוד…, ניתן לבחור מספר תכונות אופי המשתנות בהתאם לגילו של הסים. בעזרת תכונות אלה, הסימים שונים זה מזה.לתכונות הבנייה והריהוט נוסף ממשק חדש ומתקדם המאפשר לשחקן להתאים כל חפץ על פי טעמו האישי וזאת באמצעות בחירת צבע, תבניות טקסטורה (בד, עור), סוג חומר הגלם של הרהיט (עץ, ברזל, פלסטיק, אבן).

 

שם המשחק: The Sims 3
קונסולת המשחק: PC.
ז'אנר: אסטרטגיה.
זמן יציאה יציאה: 20.6.09.
מפתח\משווק: Ea Games.

[sam id="1" codes="true"] 

 

 

תכונת המשחקיות שודרגה ולראשונה קיימות אפשרויות תקדימיות בסדרת הסימס: אפשרות "Story progression" אשר מאפשרת לכל הסימים בשכונה להמשיך באופן אוטונומי לחלוטין את חייהם: לגדול, להתחתן, לעבור דירה, להתקדם, להוליד ילדים וכן הלאה. תכונה חדשה נוספת היא "עולם חופשי": כעת הסימים יכולים לטייל באופן חופשי ברחבי השכונה וזאת בזכות סנכרון מושלם עם זמני השכונה הכללית. כמו כן, לסימים יש אפשרות אינטארקציה עם כל מבנה ומבנה בשכונה (חדר כושר, מוזיאון וכו').

תכונת ההזדמנויות שודרגה וכעת לסימים מוצעות הזדמנויות לשיפור יכולותיהם המקצועיות וקידום בתחום הקריירה, זאת באמצעות משימות אקראיות אשר יוצעו במהלך המשחק ויבטיחו קידום או גמול בדמות כסף או פרס.גם משחק זה זכה להצלחה, ונראה כי אף יותר מהסדרות הקודמות. הוא מכר כ-1.4 מיליון עותקים בשבוע הראשון לצאתו.‏‏

————–

הרפתקאות עולם

חבילה זו נותנת לסימים אפשרות לטוס ל-3 יעדים בעולם: מצרים, סין וצרפת. בשונה מחבילות היעדים בגרסאות הקודמות (The Sims Vacation, The Sims 2 Bon Voyage) החבילה הזו מתמקדת בפעילות הרפתקנית ביעדים. החבילה מתמקמדת במשימות הניתנות בידי המקומיים לסימים הפעילים כמו הבאת חפצים, סיור בקברים, מציאת מידע ועוד… עליהם בתמורה מקבלים הסימים פרסים וכסף מקומי איתו ניתן לקנות כל מיני הטבות שימושיות לבית. ביעדים אלו ניתן לאכול מאכלים מקומיים וללמוד איך להכין אותם, ניתן לקנות חפצים להרפתקה כמו אוכל יבש ומקלחת בפחית, וניתן להתחבר עם המקומיים וללמוד מהם שירים. בחבילה זו נוספו שלוש יכולות חדשות: צילום, אמנויות לחימה והכנת נקטרים. כל אחד מהם שייך ליעד אחר. במהלך הביקור הראשון, זמן השהייה ביעד מוגבל. אחרי כל ביקור ביעד ניתן לבקר בו מספר ימים נוסף, וכאשר מבקרים מספר פעמים באותו יעד ניתן לרכוש בית בו הסימים ישהו במהלך הביקורים שלהם שם. בחבילת הרחבה זו נוסף סוג חדש של סים- מומיה. כאשר סימס ישן בארון מתים במצריים, יש סיכויים שיתעורר בתור מומיה, ויותר לא יזדקן ולא ימות אלא אם יחשף לאש או ישתנה חזרה.

במהלך פיתוח ההרחבות של סימס 3 החלו לצאת חבילות משולבות הכוללות את משחק הבסיס יחד עם חבילת הרחבה אחת או יותר.

 

האתר הרשמי של המשחק

השוואת מחירים-זאפ

סיקור המשחק-Ynet

  [sam id="1" codes="true"] 

 

ציון המשחק- 9.3

 

 

עד כאן הסיקור שלי, תהנו 🙂

אודות natanz1