25 שנים ל-Sonic! מה נקבל בשנה הקרובה?

כן כן, סוניק, הגיבור הכחול והמהיר במיוחד שזכור על רובנו מהילדות- אם זה ב-Genesis או ב-Dreamcast של אמא Sega, או ב-Wii, DS, 3DS וה-Wii U של האבא החורג Nintendo או אפילו בקונסולות של הדודים Sony ו-Microsoft- כבר חוגג חצי יובל, ולשם כך קיבלנו כמה הכרזות מפתיעות בכנס San Diego Comic Con.

sonic_25th_anniversary___wallpaper_by_nathanlaurindo-d9nxpiz

הכרזה אחת שלא מפתיעה פחות מהאחרות, אבל קצת מוזרה, היא ההגעה של הגיבור הכחול למשחק הלגו Lego Dimensions כדמות לגו אמיתית יחד עם מכונית מיוחדת והמסוק האייקוני של Tails מהסדרה. את שחרור סט הלגו והגעתו ל-Lego Dimensions בסתיו חגגו Sega ו-Lego בטריילר חדש:

ההכרזה המפתיעה ביותר מהחגיגה לקראת 25 השנים לצאת המשחק המקורי, היא ההכרזה על Sonic Mania- משחק חדש באווירה קלאסית בדו-מימד שתגיע באביב של 2017. המשחק מציג שלבים חדשים וישנים שעוצבו מחדש לקראת חזרתו של סוניק לעבר, יחד עם אפשרות לשחק גם בתור Tails ו-Knuckles. ההרפתקה החדשה-ישנה פותחה בשיתוף פעולה בין Sega, Christian Whitehead, Headcannon ו-PagodaWest Games, ותגיע למחשב האישי, Xbox One ול-Playstation 4. מוזמנים לצפות בטריילר:

וההכרזה האחרונה שקיבלנו היא על המשחק שכרגע ידוע אך ורק בשם Project Sonic 2017, שהגיעה עם טריילר חדש שמציג את העיצוב המודרני של סוניק ממהר לרובוטים ענקיים שמאיימים להשמיד אותו, כאשר העיצוב הישן של סוניק הקלאסי מגיע במהרה לעזור לו. נשמע קצת כמו המשך ל-Sonic Generations? אז לא, מפני ש-Sega הכחישה והודיעה שהמשחק החדש הוא לא המשך למשחק זה, ויעמוד כמשחק בפני עצמו. מוזמנים לצפות בטריילר ולהחליט:

Project Sonic 2017 יגיע, איך לא, בעונת החגים של 2017, ל-Playstation 4, Xbox One, למחשב האישי ואפילו ל-NX של Nintendo, מה שיכול לאשר שהקונסולה תצא לפני או במהלך עונת החגים של 2017?

מה אתם חושבים על ההכרזות? האם אתם מתרגשים לקראת המשחקים החדשים? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *