“נשמה”- טריילר ראשון לסרט האנימציה החדש של Pixar

לאחר זמן ממושך שחברת Pixar יצרה סרטי המשך לסדרות המוכרות, למשל “צעצוע של סיפור 4” שיצא השנה ועבר את המיליארד דולר בקופות ברחבי העולם, Pixar מתמקדת מחדש ביצירת סרטים מקוריים כמו “קדימה” ו”נשמה” שעתידים לצאת השנה. יש סיבה טובה להתרגש בשל העובדה ש-Pixar הוכיחה את עצמה ביצירת סרטים מקוריים איכותיים ומוצלחים כגון “הכל בראש” ו”קוקו”. בנוסף, במהלך אקספו D23 באוגוסט נודעו פרטים ראשוניים על עלילת הסרט “נשמה” ועל צוות השחקנים המדבבים. המשיכו לקרוא על מנת להתעדכן בפרטי הסרט. מלבד זאת, קבלו הצצה לפוסטר וטריילר הסרט שפורסמו:

בסרט ג’יימי פוקס ידובב את דמותו של ג’ו גרדנר. לאחר הופעתו המרשימה והראשונה של ג’ו הוא נופל בטעות לתוך בור. שם הוא נפרד מעולם הנשמות. שם הוא פוגש את 22, אותה מדבבת טינה פיי. ג’ו והם הפכים גמורים: לג’ו יש שאיפות גדולות לגבי הקריירה שלו ואילו 22 מעדיפה לרקוד ריקודי בוקרים מצחיקים. “נשמה” הוא סרט עם מסר שמדבר על הגשמה עצמית ועל מהות החיים ונראה שיתאים למבוגרים וצעירים כאחד. Pixar היא ללא ספק אחת המעצמות המשגשגות של סרטי האנימציה האהובים והמוכרים בעולם.

הסרט ייצא ב-19 ביוני 2020. המשיכו לעקוב אחרינו בשביל פרטים נוספים על יציאת הסרט.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *