טריילר חדש לסרט “מרגלים לא רגילים”

טריילר חדש לסרט האנימציה “מרגלים לא רגילים” הגיע אלינו

סרט האנימציה החדש “מרגלים לא רגילים” צפוי לצאת לאקרנים ב25 בדצמבר 2019. זה הסרט הראשון של Blue Sky בהפצת Disney אחרי רכישת 20th Century Fox ולכן התעכב מעט וייצא בדצמבר במקום בספטמבר .הסרט מבוים על ידי ניק ברונו וטרוי קווין.

ויל סמית’ מדבב מרגל שיש לו יכולת להפוך ליונה באמצעות איש הגאדג’ט שלו שמדבב אותו טום הולנד. הרעיון נלקח בהשראת האנימציה הקצרה “Pigeon: Impossible.

עלילת הסרט מתמקדת בלאנס סטרלינג, בגילומו של וויל סמית’ שמחליט לאחד כוחות עם מדען צעיר מבריק בשם וולטר בקט, בדיבובו של טום הולנד, כאשר מקרה בלתי צפוי מביא לסכנה ממשית בעולם. צפו בטריילר המלא של הסרט.

בטריילר ניתן לראות את דמותו של לאנס האגדית והמוערצת, שיתוף הפעולה שלו עם המדען הצעיר וולטר והחיבור שהתרקם ביניהם כבר בהתחלה על גבולות של השתעשעות קומית. הסרט עטור בשחקנים מוכרים ואהובים, האנימציה נראית מתאימה לכל הגילאים, חביבה ובעלת רגעים קומיים, מה שיעניק לה פונטציאל להצליח.

וויל סמית’ חווה שנת שגשוג בעולם הקולנועי לאחר שגילם את הג’יני ב”אלאדין” שזכה ברווחים הגבוהים ביותר בשבוע האחרון. בנוסף, עלתה המחשבה שוויל יזכה בפרסים בשל משחקו הראוי לשבח בסרט האקשן “איש מזל התאומים” שעתיד לצאת לאקרנים בישראל ב-3.10.2019.

“מרגלים לא רגילים” יגיע לאקרנים ברחבי העולם ב-25 לדצמבר.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה