פרטים ראשונים על סדרת מלחמת הכוכבים אודות קאסיאן אנדור

הסדרה על דמותו של קאסיאן אנדור- הטייס מהסרט "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" בגילומו של דייגו לונה מתחילה להיחשף עם תקציר עלילה שיביא לנו סדרת מרגלים.

אחרי ההצלחה של "המנדלוריאן" (לביקורת) בשירות "דיסני פלוס", והידיעה כי הסדרה החדשה הייתה אמורה להתחיל את צילומיה בשנה הקרובה, נחשפים פרטים ראשונים על הסדרה בכיכובו של קאסיאן אנדור.
דמותו של אנדור, המגולם על ידי השחקן דייגו לונה הופיעה בסרט הספין-אוף של מלחמת הכוכבים- "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים".
בסרט הוא היה חלק מהצוות שהיה אחראי לגניבת המסמכים שהובילו לפיצוצו של כוכב המוות.

כעת, בחשיפה על ידי האתר The Illiuminerdi ניתן לקרוא קצת על עלילת הסדרה:

"הרפתקאותיו של מרגל המורדים קאסיאן אנדור בשנים הראשונות של המרד ולפני אירועי הסרט "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים."
דייגו לונה ישוב לשחק בתפקידו של אנדור, מהסרט משנת 2016. מותחן המרגלים המלהיב יחקור סיפורים מלאי ריגול ומשימות נועזות להחזרת התקווה לגלקסיה באחיזתה של האימפריה חסרת הרחמים. "

נראה כי הכיוון של סדרות מלחמת הכוכבים החדשות עתידות לנסות ליצור סרטים בז'אנרים שונים בתוך היקום המורחב של מלחמת הכוכבים- כאשר המנדלוריאן הוא סדרת המערבונים והסדרה החדשה תהיה סדרת המרגלים החדשה.
האם ניתן לצפות לז'אנרים נוספים שייהפכו לסדרות בתוך הגלקסיה הרחוקה מאוד? אולי סדרת אימה? רק הזמן יעיד על כך, יחד עם הצלחת הסדרות.
לצידו של לונה ישוב גם המדובב אלן טודיק (Alan Tudyk) לדובב את דמותו של הדרואיד הזכור לטובה K-2SO- אותו התפקיד שגילם בסרט "רוג אחת".

הסדרה הייתה אמורה להתחיל את צילומיה במהלך חודש יוני הקרוב, אך עקב שכתובים חוזרים ונשנים של התסריט, הסדרה נדחתה למועד לא ידוע (יחד עם הנסיבות המיוחדות שוירוס הקורונה מביא איתו).

נראה שכעת, לאחר סיום סאגת משפחת סקייווקר בסרט "עלייתו של סקייווקר" (לביקורת), אולפני Disney משנים את הפוקוס שלהם על מנת להרחיב את היקום המורחב של המותג על ידי אמצעים אחרים ועל ידי רעיונות אחרים שיהיו מושתתים על דמויות קיימות המוכרות לקהל הרחב.

האם אתם מתעניינים בסדרה? הייתם רוצים לראות את המותג מתרחב על ידי הסדרות של Disney+ (שלמרבה צערנו עוד לא זמין בארץ), או שהייתם רוצים שימשיכו להוציא סרטים לקולנוע?

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה