חברת SteelSeries הכריזה על ציוד הקפי חדש

SteelSeries מכריזה על עכבר Rival חדש ושתי מקלדות חדשות בסדרת Apex

אחת החברות הגדולות בשוק הציוד ההקפי היא ללא ספק חברת SteelSeries שיצרה אינספור אוזניות, עכברים ומקלדות מצוינים כל שנה כדי לשפר את הסטאפ שלנו. כעת, החברה חושפת 2 מקלדות ועכבר חדשים שמצטרפים לליין המוצרים הנרחב שלה.

שתי המקלדות החדשות, ה-Apex 3 וה-Apex 5, מעוצבות בדומה למוצרי Apex Pro. שתיהן כוללות משטח מנוחה לידיים מגנטי ותאורת RGB.

ה-Apex 5 משתמש בקלידים מכאניים היברידים כחולים וכולל תצוגת OLED בפינה הימנית העליונה שמציגה עדכוני פרופיל, מידע מהמשחק, הודעות של אפליקציית Discord ודברים נוספים, כל זה במעטפת אלומיניום חזקה. ה-Apex 5 כולל אפשרויות התאמה נרחבות.

ה-Apex 3, לעומת זאת, משתמש בקלידים ממברנים עם ציפוי POM גומי ועמידות בפני מים ואבק. ה-Apex 3 עם אפשרויות הארה RGB בסיסיות ל-10 אזורים על המקלדת.

העכבר הוא ה-Rival 3, ששוקל כ-77 גרם ובגודל של 120mm, מאובזר עם חיישן אופטי 8500CPI TrueMove מבית SteelSeries ו-PixArt, ושחקנים יכולים להתאים את הרגישות בהבדלים של 100CPI. העכבר כולל 2 כפתורים בלבד בצידו השמאלי ותאורת RGB LED בשלושה אזורים שונים.

ה-Rival 3 יעלה כ-30 דולר, מחיר זול כצפוי לעכבר למשתמש מתחיל שרוצה עכבר עם תאורת RGB. ה-Apex 3 תעלה 50 דולר וה-Apex 5, המקלדת המרשימה יותר, תעלה 100 דולר.

אין תאריך השקה רשמי בישראל נכון לעכשיו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה