האטום השני של DC מלוהק עבור הקרוסאובר של CW

הגרסה החדשה יותר של הגיבור האטום של קומיקס DC מגיעה לאירוע Crisis on Infinite Earths של ה-CW

בדומה להרבה גיבורים של DC, גם האטום זכה למספר גרסאות בדפי הקומיקס. המוכר ביותר הוא ריי פולמר שעשה את בכורתו בסדרת “החץ” בעונתה השנייה עם השחקן ברנדון ראות’, שמאז עבר להיות דמות מרכזית ב”אגדות המחר”. בעקבות פולמר, הגיע ב-2006 לדפי הקומיקס גיבור חדש שקיבל את השם “האטום” בשם ריאן צ’וי, פרופסור אוניברסיטה שהעריץ את פולמר ופיתח יכולות התכווצות משלו.

הדמות הוזכרה במהלך העונה החמישית של הפלאש אבל הנחנו שזו עוד התייחסות לקומיקס של DC. כעת, צ’וי יעשה את בכורתו ביקום הטלוויזיוני באירוע הקרוסאובר של הרשת עם השחקן אוזריק צ’או, ששיחק בסדרה “על-טבעי”.

כבר שמענו שגרסאות אחרות של גיבורים ייקחו חלק באירוע כמו סופרמן מהסדרה “סמולוויל” אבל צ’וי הוא מקרה קצת יותר מעניין בגלל שברנדון ראות’ הודיע שהוא פורש מ”אגדות המחר” בתור האטום, מה שאומר שאם ב-CW יאהבו מספיק את הופעתו של צ’או, אולי הוא יקבל מקום חדש בין האגדות על ספינת הזמן.

אלו רק ספקולציות שלנו אבל דבר אחד בטוח, Crisis on Infinite Earths הולך להיות אירוע מסיבי שיזעזע לגמרי את כל יקום ה-Arrowverse. תכינו את עצמכם.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה