סוספיריה – טריילר ראשון לחידוש של סרט האימה הקלאסי

הגיע הטריילר הראשון מבית Amazon לחידוש של סרט האימה הקלאסי "סוספיריה" והוא נראה מצמרר כמעט כמו הסרט הראשון

לאלו מכם שלא מכירים, "סוספיריה" הוא סרט אימה קלאסי של האמן האיטלקי דאריו ארג'נטו על רקדנית אמריקאית שמגיעה ללמוד בלט בבית ספר יוקרתי באירופה עד שקולות משונים בוקעים מהקירות וכל הסובבים אותה מתנהגים באופן מאוד מוזר, והיא מגלה שבית הספר מסתיר בתוכו סוד אפל ועתיק.

הסרט המקורי היה מאוד מהפכני תודות לצבעים העזים שלו והאלימות שהוא כלל. באופן לא מפתיע, החידוש בא בגישה שונה עם הרבה פחות צבע, אבל עם הרבה אווירה מצמררת. הנה הטריילר הרשמי:

הסרט בהחלט נראה מאוד מצמרר ואין לי ספק שדקוטה ג'ונסון תיתן הופעה נהדרת ומצמררת. אני מאמין שההופעה הנוראית שלה בסדרת סרטי 50 גוונים של אפור יותר משויכת לתסריט ובימוי גרועים ושהיא תתן לנו פה הופעה מצוינת לצד טילדה סווינטון, שגילמה לאחרונה את המכשפת העליונה ב"דוקטור סטריינג'" של Marvel.

יחד עם הטריילר, קיבלנו גם את הפוסטר הרשמי של הסרט:

"סוספיריה" מבוים על ידי לוקה גואדנינו, שנתן לנו את מועמד האוסקר הבלתי נשכח "קרא לי בשמך", אבל "סוספיריה" הוא לא הסרט הראשון של הבמאי עם מוטיבים אימתיים ומצמררים ועם מרכיבים פסיכולוגים, אז אפשר לצפות שהוא ירגיש מאוד בנוח בכסא הבמאי.

החידוש מתוכנן להגיע למסך הגדול ב-2 בנובמבר של שנה זו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה