טיזר לעונה הבאה של משחקי הכס הגיע

כבר 7 עונות ש”החורף מגיע”, ועם עונה אחרונה מצופה כל כך, כולם מתרגשים כאשר HBO חושפת טיזר קצר שהעונה הבאה עתידה לצאת באפריל 2019.

בשנת 2011 נפל דבר בתעשיית הטלוויזיה העולמית- הושקה הסדרה “משחקי הכס” המבוססת על סדרת הספרים “שיר של אש ושל קרח” מאת ג’ורג’ ר. ר. מרטין, וכבשה את העולם בסערה כאילו הייתה דינאריז טארגריין עם 3 דרקוני מחמד וצבא של “בלתי טמאים”.

מאז, בכל שנה- עד 2017, יצאה עונה חדשה של סדרת המופת שסחפה את ההמונים וכל פרק היה נושא השיחה החם בכל שבוע מחדש.
אנשים שלא הספיקו לראות את הפרק באותו היום, היו מתנתקים מהאינטרנט עד שיכלו לצפות בסדרה- רק להימנע מספוילר מהבחור הזה במשרד שצופה ב-4 בבוקר בשידור המקורי.

העונה השביעית נגמרה בשנת 2017, וכבר הספיקה בזמן הזה לעקוף את עלילת הספרים המקורית שעדיין נכתבת על ידי מרטין, והמעריצים התפוצצו ברחבי האינטרנט עם תיאוריות על איך עתידה הסדרה להיגמר בעונתה השמינית והאחרונה.
היו שומעות על תאריכי יציאה לעונה, על חזרתן של דמויות מהעבר, תיאוריות על גורל דמות כזו או אחרת, ובעיקר רצון עז שהסדרה תחזור למסכים של כולנו כמה שיותר מהר.

עכשיו זה הגיע, טיזר טריילר ראשון רשמי של העונה השמינית והאחרונה נחשף בטוויטר הרשמי של “משחקי הכס”:

הטיזר לא חושף לנו פרטים לגבי עלילת העונה החדשה, מלבד מה שידענו כולנו:
ההלכים הלבנים עתידים להילחם בתושבי ווסטרוז ולכל מהלך במרקם הפוליטי והצבאי של הממלכה ישפיע על גורל הממלכה והאנושות כולה.
כמו שאומר הטיזר והציוץ, בקיצור: הכל משנה, לכל דבר יש השפעה.

והחשיפה הגדולה ביותר שהטריילר נותן לנו, היא לא תאריך חזרתה של הסדרה אפילו, אלא רק החודש בו יצא הפרק הראשון של העונה: אפריל 2019.

רשת HBO יודעת שחזרת הסדרה תהייה אירוע טלוויזיוני גדול ונוהגת בסודיות יתרה בכל הנוגע לפרטים, עד כדי כך שפורסם כי צולמו סופים שונים על מנת למנוע הדלפות לרשת מאת צוות ההפקה.
במהלך העונה האחרונה, הסדרה “זכתה” להדלפות של מספר פרקים ששברו שיאים בהורדות פיראטיות ופגעו בנתוני הצפייה המרשימים של הסדרה, וזו יכולה להיות אחת הסיבות לצילום מספר הסופים השונים.

סדרת “משחקי הכס” זכתה להצלחה בקרב קהל הצופים ובקרב המבקרים, זכתה לדירוג 9.4 באתר IMDb ונחשבת בעיני רבים לסדרה הטובה ביותר בטלויזיה בשנים האחרונות, ואף עמדה בראש טבלת הסדרות הטובות ביותר באתר בסיום שידור העונה השביעית.

ממה שידוע כעת, העונה השמינית והאחרונה של הסדרה תכיל 6 פרקים שיתבססו על הספרים שעוד לא יצאו לאור מאת ג’ורג’ ר. ר. מרטין- “רוחות החורף” ו”חלום של אביב”.
אולי כפיצוי על העונה הקצרה, הפרקים בעונה החדשה עתידים להיות ארוכים יותר מפרק ממוצע של סדרת טלוויזיה ממוצעת, ויש שמועות על פרקים באורך סרט מלא.
הפרק האחרון של העונה השביעית היה באורך 80 דקות, ואפילו אם כל העונה השמינית תכיל פרקים באורך זהה, העונה עתידה להיות באורך של 480 דקות בסך הכל.

עוד לא ידוע תאריך סופי להשקת העונה, אך השמועות אומרות כי הסדרה תצא בסוף חודש אפריל, עם שמועות ספציפיות על התאריך 29.4.19.

מתרגשים לקראת העונה החדשה? האם הציפייה הארוכה הורידה לכם את החשק לראות כיצד הסיפור עתיד להסתיים? ספרו לנו בתגובות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה