בעלי היכולות מבוטלת על ידי FOX

הרכישה של 20th Century Fox בידי Disney התחילה להראות את השפעתה ואחד הקורבנות הראשונים היא "בעלי היכולות" (The Gifted)

אחת השאלות הגדולות בעקבות הרכישה של הנכסים של Fox בידי חברת Disney זה אילו נכסים ימשיכו אל ביתו של העכבר המצויר. המשפחה הצהובה של Fox תופיע בשירות הצפייה הישירה של חברת Disney עם השקת השירות ואנחנו יודעים שישנן תוכניות בעתיד של היקום הסינמטי של Marvel לשלב את המוטנטים האהובים עלינו עם הנוקמים. ובכן, כצפוי זה כולל את המחיקה של היסטוריית האקס-מן, שכוללת את הסדרה "בעלי היכולות".

הסדרה "בעלי היכולות", שזכתה לביקורות חיוביות ממבקרים ורייטינג די טוב, בוטלה באופן רשמי על ידי רשת Fox ותסיים את ריצתה עם שתי עונות.

אי אפשר לקרוא לעלילה של "בעלי היכולות" כמרכזית ביקום של האקס-מן, הסדרה כללה בעיקר דמויות משנה מהיקום של האקס-מן ורמיזות לדמויות המרכזיות, אבל עדיין הסדרה הגדירה עתיד בלי האקס-מן ואת אחת הבנות של מגניטו, פולריס, ואם חברת Disney רוצה באמת לשלב את הכותר האהוב של האקס-מן, הם צריכים אותו עם עבר נקי על מנת למנוע בלבול בקרב המעריצים.

אם אהבתם את הסדרה, אני יכול להבין את הצער שלכם מביטולה, אבל תמיד חשוב לשמור על ראש פתוח ותקווה לראות עיבודים מרהיבים יותר לגיבורי העל המוטנטים כשהם סוף סוף יגיעו ליקום הסינמטי של Marvel.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

 1. פליז שהיה את עונה 3
  חייב להיות
  ואם לא שיעלו לגוגול את העלילה של עונה שלישית אני חייבת לדעת מה קורה בה
  כמו ספר
  עם לא יכולים להאשיר את זה עם סוף פתוח
  פליז חייב להיות עוד עונה

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: