שני שחקנים לוהקו לסדרת הבת של משחקי הכס

 השם של סדרת הבת הראשונה של משחקי הכס אושר ונחשפו שניים מהשחקנים שישחקו בה.

לאחר 8 עונות, הסדרה המוערצת, משחקי הכס עומדת להסתיים ואת מקומה ייקחו מספר סדרות בת אופציונליות. לא ידוע איזה מהסדרות יצאו לפועל ואילו יישארו רק בגדר רעיון, אך כותב הספרים ואחד מהאנשים האחראים על הנושא, ג’ורג’ ר. ר. מרטין אמר בעבר שהן יתרחשו מתישהו בין 100 לפני אירועי הסדרה המקורית לבין 5000 שנים לפניהם. אחרי לא מעט ספקולציות מתי בהיסטוריה המסיבית של הספרים הסדרה תתקיים, אנחנו מגלים את כל הפרטים יחד עם שם הסדרה.

סדרת הבת הראשונה שיוצאת לפועל תיקרא “The Long Night” וכרגע הציפיות לתחילת הצילומים הן בתחילת 2019. בגלל שהסדרה ממוקמת כל כך רחוק בזמן ממשחקי הכס, אנחנו לא יודעים הרבה על העולם בו העלילה תתרחש. כל מה שיש לנו הוא תקציר שנכתב עוד לפני שפורסם שמה של הסדרה:

סדרת הבת חסרת השם מתרחשת אלפי שנים לפני האירועים שתוארו ב’משחקי הכס’, והיא מפרטת את נפילתו של העולם מעידן הזהב של הגיבורים לשעתו האפלה ביותר. מהסודות האפלים של ווסטרוז ועד מקורם האמיתי של המהלכים הלבנים, מהמסתורין של המזרח ועד האגדה של בני סטארק – זה לא הסיפור שכולנו חושבים שאנחנו מכירים.

התקציר מהלינק הבא.

“The Long Night” מתייחס לימים האפלים, ימי הביניים של ווסטרוז. אלפי שנים לפני אירועי משחקי הכס, כשהיה חורף ארוך שהביא אתו את הצבא של המהלכים הלבנים. בנוסף אפשר לראות לפי התקציר ש-“The Long Night” יענה על הרבה שאלות שצצו במהלך הסדרה המקורית, “משחקי הכס” וינפץ למעריצים המסורים את עשרות התיאוריות שמסתובבות באינטרנט בנוגע לשאלת המקור של המהלכים הלבנים.

ביחד עם האישור של שם הסדרה החדשה, נחשפו שני ליהוקים לתפקידים ראשיים בסדרה. עד כה ליהקו את נעמי ווטס לתפקיד מסתורי המתואר כאישה כריזמטית מהחברה הגבוהה, שמסתירה סוד אפל, ואת ג’וש ווייטהוסה (“פולדארק”) לתפקיד הראשי, אך לא ידוע מי היא הדמות המסתורית אותה הוא ישחק. לעומת ווטס, לא נתון שום תיאור על הדמות אותה ווייטהוסה יגלם, אך יכול להיות שהוא ישחק את אחת הדמויות האגדיות, כמו Azor Ahai, שמככבות בסיפורים על התקופה בה אירועי הסדרה יתרחשו.

נאמר גם שתהליך הליהוק בעיצומו (כרגע בלונדון) ובקרוב יהיו עוד שחקנים ודמויות שיתגלו. לאחר ליהוקה של נעמי ווטס, ג’ורג’ ר. ר. מרטין כתב: “תהליך הליהוק ל-“The Long Night”, היורשת הראשונה של משחקי הכס שהוזמנה לצילום, יוצא לדרך”. מאז לוהק גם ג’וש ווייטהוסה בהפרש זמן קצר מאוד לכן אפשר לצפות לעוד דיווחים על ליהוקים בקרוב. נקווה שכשיהיו עוד ליהוקים ומידע על דמויות חדשות, נדע יותר על הסדרה ועל העולם בו היא תתרחש.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה