הטריילר הראשון לסרט הטורף סוף סוף הגיע

טריילר ראשון לסרט “הטורף” (The Predator) המצופה של שיין בלאק

אלו מכם שלא יודעים, במאי/תסריטאי סרטי האקשן שיין בלאק היה בין הגורמים המייסדים של כותר “הטורף”- בלאק היה תסריטאי ואפילו כיכב ב”הטורף”, אחד מסרטי האקשן הטובים ביותר בכל הזמנים בכיכובו של ארנולד שוורצנגר. כך שזה נהדר לראות את הבמאי שהביא לנו את “איירון מן 3″ ו”בלשים בע”מ” בשנים האחרונות לוקח פיקוד על הכותר שהוא עזר ליצור.

עד כה, לא קיבלנו יותר מדי פרטים לגבי הסרט החדש, חוץ מהעובדה שהוא מתרחש באיזור עירוני בדומה לסרט השני בסדרה. אבל, לפי הטריילר החדש, נראה שלא רק לשם יגיע החייזר המסוכן ביותר בגלקסיה.

כמה שהטריילר מתרכז בעיקר באקשן האדיר של הסרט, שכולל אפקטים פרקטים ולא ממוחשבים (תודה לאל), הוא גם נותן לנו את הסיבה לבואו של הטורף לכדור הארץ, אות שמתחיל שידור תודות לבנו של הגיבור שמצא במקרה את המכשיר בין חפציו של אביו.

אני חייב להודות, הייתי די סקפטי בקשר לסרט החדש, אפילו ששיין בלאק כעת בכסא הבמאי. אבל אחרי הטריילר הזה, שמציג את האקשן במספר איזורים, לא רק עירוניים, אני ממש מצפה בקוצר רוח לראות את החייזר על המסך הגדול פעם נוספת ב-14 בספטמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה