עשרת הרגעים ( בגיימינג ) שהשאירו אותנו עם פה פעור

לאחר שהבאנו לכם את עשרת הדמויות הסקסיות ביותר במשחקי ווידאו אנחנו מביאים לכם עוד כתבה בדומה לה,  עשרת הרגעים שהשאירו אותנו עם פה פעור ממשחקים.
אנחנו מזהירים אותכם מראש שהרשימה הזאת מלאה בספויילרים לכל מיני משחקים … ככה שאל תגידו שלא הזהרנו אותכם

שנתחיל:
10. הרגע הראשון ב-The Elder Scrolls V: Skyrim
"i was an adventurer once but then i took an arrow to the knee"
איך אפשר לשכוח את הפעם הראשונה שראינו את גודל העולם בסקיירים
עצים עד קצה האופק וידיעה שמחכות לנו אין ספור הרפתקאות, לא משנה לאן נלך במפה הענקית של סקיירים אתה בטוח תמצא משהו מעניין לעשות ממשימות לכל מיני יצורים מעניינים. סקיירים בהחלט השאיר אותי עם פה פתוח במשך דקה בזמן שעיכלתי את כל העולם החיי ונושם שעמד בפני מלא באפשרויות.

עולם פתוח ענק עם עצים ים ואיכות מטורפת
עולם פתוח ענק עם עצים ים ואיכות מטורפת

 

9. דזמונד הורג את לוסי בסוף Assassin’s Creed: Brotherhood
"nothing is true everything is permitted"
משחקי האססין קריד היו מלאים בהפתעות שהשאירו אותנו מודהמים ולרוב גם קצת מבולבלים וכמובן תמיד עם רצון לדעת עוד אבל אף אחד לא ציפה לסוף של assassin's creed :brotherhood. אחרי השוק הזה לכולם הייתה שאלה אחת " למה ?!!?!??!" ולאכזבתם של המעריצים התשובה הייתה פחות ממספקת אבל זה לא מפחית מההלם שהכה בכולנו כשהדמות הכי קרובה לדזמונד מסיבה כלשהיא הייתה צריכה למות ועוד על ידי דקירה בבטן מדזמונד המסכן שלא יכל לעצור את זה.


 

8. הקולסוס הראשון מהמשחק Shadow Of The Colossus
"איך אני אמור להרוג את זה ?! " היו המילים שצרחתי על מסך הטלוויזיה שלי בפעם הראשונה ששיחקתי ביצירת המופת הזאת ל-Sony Playstation 2 לא ידעתי למה נכנסתי כשהפעלתי את המשחק , ובמיוחד לא ציפיתי להרגיש כמו נמלה קטנה שאמורה להרוג ענק . לראות את המפלצת הזאת מרעידה את האדמה בכל צעד שלה היה רגע מלא בפחד בשבילי עם נגיעה של מוטיבציה ורצון להפיל אותו על ברכיו.


 

7. NO Russian מהמשחק Call of Duty: Modern Warfare 2.
"Remember- No Russian"
קשה לתאר כמה כיף זה להרוג מאות של אנשים בשדה תעופה מבלי להיכנס לאיזה רשימה בשב"כ אבלCall of Duty: Modern Warfare 2 עשו את זה טוב מאוד.
כל העולם היה בשוק כשהמשחק הזה יצא, כל כך הרבה מהומה נעשתה סביב השלב הזה, יוצרי המשחק היו צריכים להוסיף אפשרות לדלג על השלב הזה לכל בעליי הלב החלש. אבל עמוק בפנים כל אחד מאיתנו רוצה לדעת מזה להיות פסיכופט. ומה שהשאיר אותי עם פה פעור זה כמה טוב זה מרגיש!

 

6. המוות של הג'וקר בסוף Batman: Arkham City
"I've killed your girlfriend, poisoned Gotham, and hell, it's not even breakfast! But so what? We all know you'll save me."
סוף סוף משחק החתול ועכבר בין הג'וקר ובאטמן נגמר בסוף מאוד מרגש או במילים אחרות הסיבה היחידה שהמשחק Batman : Arkham Origins הוא פריקוול ולא המשך לסדרה. היוצרים הבינו שהם עשו טעות נוראית וניסו לקחת אותה בצורה דיי מטומטמת ומגושמת. אבל אם מתעלמים מכל זה הסוף של Arkham City היה מאוד דרמטי וטעון ברגשות . לא ציפינו למותו של הג'וקר האגדי , ההפך של הבאט מן הינג ליינג שלו החצי השני של האביר האפל . בלעדיו עולמו של באטמן נשאר טיפה יותר ריק ובישבילנו זה היה באמת רגע עצוב כשהיינו צריכים להיפרד מהרשע שכולנו אוהבים. rip joker

 

5. הסוף של Dead Space 2
"fuck you and fuck your marker"!
המשחק המצמרר הזה שיחק עם המוח שלנו כמו במשחק לגו, בנה ציפיות ומסקנות ואז שבר אותך לרסיסים. אין דוגמא יותר טובה למיינד פאק של המשחק הזה מאשר הסוף. החברה המתה של isaac clarke שחשבתם שהיא חייה וטובה ואז רעה ומתה ואז טובה ומתה ואז רעה מאוד ומתה ואז בכלל לא חברה שלו ( סליחה על החפירה ) אלה הזיות של חייזר שמשגעות את הגיבור המסכן שלנו…. מסובך ? כן לגמריי אבל נעשה בצורה מושלמת. Dead Space 2 לקח אותנו לרכבת הרים של רגשות שנאה, פחד וחוסר תקווה לשמחה אהבה וסיבה להמשיך להילחם וחזרה לשנאה ופחד.

 

4. המוות של קרלי מהמשחק The Walking Dead
כל כך מהר! כל כך לא צפוי כל כך מלא ברגשות ולא מספיק זמן להיפרד…. במקום לכתוב תקציר למה שקרה אני מעדיף להגדיש דקה של דממה לאחת הדמויות האהובות עלינו שנלקחה לפני זמנה …

 

3. המוות של Shepard במשחק Mass Effect 2
"They tell me it's a suicide mission. I intend to prove them wrong"
אחריי שניצחתי את כוחות הרשע במשחק ה-Mass Effect הראשון אני התחלתי את השני מלא בתקווה לגביי העתיד של היקום כולו ! ולא פחות מ-10 דקות אחריי תחילת המשחק הדמות הראשית והאהובה עליי מתה בצורה הכי מדהימה שיש בעודו נחנק למוות בחלל תוך כדיי שהוא נשרף באטמוספרה של כוכב שהוא נופל עליו. שום דבר לא יכול לתאר את הבעת הפנים שייתה על פני כשראיתי את הגיבור שיצרתי , ההתגלמות שלי בעולם המשחק הזה מת לפניי ואין שום דבר שאני יכול בשביל להציל אותו . לא פחות מדהים זה החזרה לחיים שלו על ידי ניסויים עתדניים שנעשו על גופתו המתה . קצת מעלה את המילים space jesus כשחושבים על זה.

 

2. סצנת ה-white phosphorus ב- Spec Ops :The Line
"This is Captain Martin Walker, United States Army. Attempted evacuation of Dubai ended in complete failure. Survivors… One too many."
ההפך המושל מ-Call of Duty שנתן לנו להנות מכל ההרג חסר הסיבה שלו . Spec Ops :The Line גרם לשחקנים להרגיש את משקל החיים שהם לקחו ולפקפק בכל החלטה שהם עשו ולחיות עם ההשלכות של הטעויות האלה. המשחק הזה גרם לי להרגיש כמו מפלצת ובפעם הראשונה לרצות לחזור אחורה ולחפש דרך פחות אלימה.

 

1.הסוף של Bioshock Infinite
"Booker, are you afraid of god? -No, but I'm afraid of you"
המשחק הזה כל כך דפק לי את המוח שאני ישבתי במשך כל הקרדיטס של הסוף עם פה פתוח בשוק מוחלט בנסיון לעכל את מה שראיתי ואת כל מה שקרה לגלות שהגיבור של המשחק הוא גם הרשע והבחורה הצעירה שלצידנו היא גם הבת שלנו
זה פשוט יותר מידי . שום משחק לא גרם לי לשבת בחושך במשך שעה ולחבר את כל חלקי הפאזל בראש שלי על מנת להבין מה הייתה החוויה שעברתי. לשום משחק לא מגיע את המקום הראשון יותר מל-Bioshock Infinite

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות ... בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

השאר\י תגובה