"צעצוע של סיפור 4" קיבל טריילר סופי

Pixar שחררה את הטריילר הסופי של "צעצוע של סיפר 4".

מעטים מאוד האנשים שיטענו כי סדרת סרטי צעצוע של סיפור לא הסתיימה באופן מספק. צעצוע של סיפור 3 נחשב לסרט שסגר את העלילה עם מסקנה המושלמת ביותר בקולנוע, ולכן תמיד היה סיכון ממשי בביצוע סרט רביעי. ואכן, יוצרי צעצוע של סיפור 4 הבינו את הלחץ שהופעל עליהם מהצפיות הקהל, עד כדי כך שהם מחקו את רוב התסריט המקורי ושינו אותו כדי שהסרט יעמוד בסטנדרט גבוה מאוד שהסטודיו וסדרת הסרטים הציבו.

לאחר שקיבלנו שתי הצצות, אחת בה הכרנו את פורקי והשנייה בה גילינו כי בו-פיפ חוזרת וגם שני טריילרים, אחד שהראה את קוי העלילה הכללים ושני שבו ראינו את מסעו של וודי ואת בו-פיפ,  "צעצוע של סיפור 4" קיבל טריילר אחרון וסופי שנותן הצצה אל האקשן, ההומור וכמה דמויות חדשות שנפגוש בסרט:

כמו שהטריילר מראה, במהלך מסעו של וודי למציאתו והחזרתו של פורקי הוא יפגוש את בו-פיפ. בדרכם היא תכיר לו את הדוכס קאבום (קיאנו ריבס) אשר ללא ספק ישמש כדמות קומית ומצחיקה. בנוסף אליו קיבלנו הצצה נוספת לצמד, דאקי הברווז ובאני הארנב (שדובבו על ידי קיגן מייקל קיי וג'ורדן פייל) שכבר הכרנו בטריילרים קודמים, ונראה שגם הם יספקו לא מעט בדיחות בסרט ההמשך המצופה.

"צעצוע של סיפור 4" יגיע אל בתי הקולנוע ב-21 ביוני 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה