הסקר השבועי

הסקר השבועי 25#- Star Wars

הסקר השבועי הזה ידבר על נושא שנוגע ללב של כולנו (אלא אם כן, אין לכם לב). אנחנו מדברים על מלחמת מלחמת הכוכבים!

לכבוד יציאת הסרט החדש ממש עכשיו, אנחנו נערוך סקר שבועי מעט נוסטלגי יותר… האימפריה נגד המורדים! אתם רוצים להיות הגיבורים שמצילים את הגלקסיה, או הרעים שמשחקים עם צעצועים ממש מגניבים (אבל עם פגמים בתכנון, צריך לומר). האמת היא, שאני אסתפק בלהיות ג'דיי מצד כלשהו של הכוח, אבל אתם חייבים לבחור איזה צד אתם מעדיפים.
כל זה כמובן לא לפני שנראה את התוצאות של הקרב הקודם, קרב ההייפ!

791accf2-84c6-4ab2-8459-d002bffe209a

המורדים

star-wars-rebel-alliance-wallpaper1

בעיקרון, המורדים הם היורשים של מסדר הג'דיי בתור הבחורים הטובים בשכונה, אלה שנלחמים באימפריה בעזרת "שרידים" מאותו מסדר וכמובן לאחר מכן לוק סקייווקר. המורדים מייצגים כמובן את הצד הלבן של הכוח. ההישג הגדול ביותר של המורדים הוא ללא ספק הריסה של שני כוכבי מוות, הישג מרשים ביותר בהתחשב בעוצמה שלהם. אבל האם זה מספיק כדי שהם יהיו המועדפים עליכם?

האימפריה

Galactic_empire_by_emperorrus-d30lsem

האימפריה עלתה לשלטון לאחר מלחמות המשובטים והחליפה את הרפובליקה הגלקטית. בראשה עומד ה- Dark Lord of the Sith והם מייצגים את הצד השחור של הכוח. אחרי כיבושים רבים של מערכות כוכבים, האימפריה השלימה את כוכב המוות הראשון, הנשק האולטימטיבי. למרות מהעובדה שהוא הושמד בצורה משעשעת למדי. לאחר אותה השמדה נדמה כי ידם של המורדים היא על העליונה אבל האימפריה תמיד מנצחת (או שזה לפחות מה שרשום ל-Darth Vader על המצבה). בנוסף, דמיינו איזה מגניב זה להיות על כוכב מוות. טוב, חוץ מהזמן הזה שהוא רק קצת מושמד והופך למיליוני חתיכות של כלום. ואני מניח שהטיעון האחרון בעד הוא
Come to the dark side

אז, מה אתם בוחרים? הצד הבהיר או הצד האפל? לוק סקייוקר או דארת' ויידר? המורדים או האימפריה? מי ינצח בסקר השבועי הזה?

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה