שלושה סרטים מיקום האקס-מן מקבלים תאריך שחרור ב-2018

Fox מאשרים תאריכים עבור שלושה סרטים מיקום האקס-מן שבבעלותם.

העולם המסיבי של האקס-מן תמיד היה חלק מ-20th Century Fox, שסיפקו לנו מספר סרטים נהדרים המבוססים על קבוצת המוטנטים האהובה עלינו. למרות שלעיתים הם יכולים לספק לנו סרט כושל כמו "אקס-מן: אפוקליפסה", הם עדיין מסוגלים להשקיע בסרט אקשן עם הרבה משקל כמו "לוגן" שיצא לפני חודש והיווה הפעם האחרונה שנראה את יו ג'קמן מוציא את ציפורני המתכת שלו.

הסטודיו לא הראה תצורה רבה של סרטים מיקום האקס-מן ב-2017, אבל נראה כי הם מתכננים להוציא שלושה סרטים בשנה הבאה- Deadpool 2, New Mutants והסרט הבא בסדרת הסרטים הראשית שלהם X-Men: Dark Phoenix, שנקרא לפני כן X-Men: Supernova.

  • New Mutants – ה-13 באפריל 2018
  • Deadpool 2 – ה-1 ביוני 2018
  • X-Men: Dark Phoenix – ה-2 בנובמבר 2018

מ-Deadpool 2 כבר קיבלנו טריילר לפני חודשיים ומספר שמועות לגבי X-Men: Dark Phoenix, שם הסרט והשחקנים שיופיעו (ג'ניפר לורנס בתפקיד קטן, תודה לאל),מרמזים לנו על הסרט המתוכנן. אבל עד כה, אין ממש מושג על מה מתוכנן עבור קבוצת המוטנטים החדשה של Fox, ה-New Mutants.

מלבד שמועות על שחקנים שנבחרו לגלם את חלק מחברי הקבוצה מהקומיקס- Cannonball, Magik ו-Wolfsbane, שום פרט לא נחשף על עלילת הסרט או הדמויות שיופיעו בו, דבר שנראה מאוד מוזר בהתחשב בעובדה וזה הסרט הראשון המתוכנן לצאת בשנה הבאה, עוד לפני סרט ההמשך של דדפול (שקיבל כבר טריילר).

בתור מעריץ גדול של יקום האקס-מן, אני יותר ממאושר לדעת שמגיעים אלינו עוד שלושה סרטים בשנה הבאה שיעשירו לנו את היקום המסיבי מהקומיקס. אבל יש לקחת את תאריכים אלו בערבון מוגבל, אולפנים נוטים לדחות סרטים מסוימים ואף לבטל אותם, אם הם חשים שלוח הזמנים מפעיל יותר מדי לחץ בכוח אדם ועל הכיס.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה