קירור נוזלי למעבד XPG LEVANTE 360

מותג XPG משיק את מערך הקירור הנוזלי XPG LEVANTE 360

מותג XPG משיק מערך קירור נוזלי סגור חדש למעבד, ה-XPG LEVANTE 360

ה-XPG LEVANTE 360 הוא מערך קירור נוזלי חדש מבית מותג XPG. מדובר במערך קירור נוזלי סגור חדש בגודל 360 מילימטר התומך בדור השביעי של טכנולוגיות פתרון הקירור של חברת Asetek, שהיא אחךת ממספקות פתרונות הקירור המוכרות ביותר בתעשייה שעובדת לאורך שנים עם שלל חברות כגון Asus, EVGA, Fractal Design, NZXT ועוד.

מערך הקירור החדש יציע משאבה עוצמתית בפורמט PWM שתאפשר שליטה מקסימאלית בביצועי הקירור בהתאם לטמפרטורת המעבד שלכם. מעבר לכך נקבל רדיאטור גדול במיוחד בגודל של כ-360 מילימטר עליו נלביש את שלושת מאווררי ה-RGB הכלולים עם הקירור המגיעים בגודל של כ-120 מילימטר וכוללים שתי טבעות לד מרשימות וחיבור 4 פינים התומכים בפורמט PWM. המאווררים עצמם נבנו בצורה כזו המאפשרת להם חיי עבודה ארוכים העמידים לאורך זמן (על פי XPG המאווררים מסוגלים לספק עד כ-40,000 שעות שימוש לפחות) לצד יכולות פליטת רעש נמוך במיוחד גם בעוצמות העבודה הגבוהות ביותר.

המאוררים של הקירור עצמו כוללים מחבר ARGB המאפשר להפעילם במספר תצורות, החל מעל ידי תוכנת השליטה של לוח האם עצמו או בעזרת בקר RGB הכלול בקופסא לאלה שמשתמשים בלוחות שלא תומכים ב-ARGB או לא רוצים לנצל את ההתממשקות של הקירור והמאווררים עם לוח האם שלהם. ניתן לשלוט בצבע המאווררים כמו גם בצבע המשאבה, החל ממהירות החלפת הצבעים ועד לבהירותם ועוד.

ה-XPG LEVANTE 360 יגיע עם כ-5 שנות אחריות מלאות על ידי XPG, דבר שמקנה לקירור מקום גבוה בטבלת הקירורים המספקים גם אחריות לפרק זמן ארוך.

כמה זה יעלה לי..! – טרם נחשף אם וכמה יעלה ה-XPG LEVANTE 360 בישראל.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה