משפחה ברשת2

משפחה ברשת – פרטים+קישור לטריילר

המפיקים כריסטופר מילר ופיל לורד, מגישים לנו כעת אנימציה קומית מבית סוני בשם "משפחה ברשת". זאת לאחר סיפורי הצלחה רבים של הצמד כגון: "ספיידרמן: ממד העכביש" , "גשם של פלאפל" ו"לגו הסרט". בנוסף, הסרט נכתב על ידי ג'ף וריאנדה רואו, שידועים בזכות "Disenchantment" שמשודרת בנטפליקס ובוים על ידי מיקאל ריאנדה. בסרט ידובבו: אוליביה קולמן, דני מקברייד, מאיה רודולף, אריק אנדרה ופרד ארמיסן.

משפחה ברשת3

הסרט מתמקד במשפחת מיטשל, משפחה אוהבת אבל לא הכי מתפקדת, אשר הטיול המשפחתי אליו יצאה נקטע בעקבות התקוממות טכנולוגית. בכל רחבי העולם, כל המכשירים החשמליים שאנשים אוהבים, בין אם זה הפלאפון שלהם, המקרר שלהם או אפילו קולקציה חדשה של רובוטים אישיים, מחליטים שזהו זמנם להשתלט על העולם. בעזרתם של שני רובוטים מקולקלים וחביבים וכלב פאג שמנמן, המיטשלים יניחו את הבעיות שלהם בצד וישתפו פעולה על מנת להציל את עצמם ואת שאר העולם. להלן שני טריילרים, אחד מתורגם ואחד מדובב.

כפי שניתן לראות מהטריילר, הוא עוסק בנושא שמדבר לכולם והוא כמובן ההשפעה העצומה שיש לטכנולוגיה על החיים שלנו ועל מערכות יחסים בה. מכאן שלסרט יש פונטציאל גדול להצליח ומותיר רושם של חכם ושנון. בנוסף, האנימציה בה רואים את הדמויות ייחודית, משום שהדמויות עוצבו באופן מחוספס יותר שנועד להבליט את הניגודיות בין בני אדם לרובוטים. בכך יש דמיון ל"ספיידרמן: ממד העכביש", שגם בו יש אנימציות דו מימדיות ותלת מימדיות.

הסרט יגיע לבתי הקולנוע ב-2020\9\17

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה