בית / חדשות / טריילר אחרון לסרט ההמשך דדפול 2

טריילר אחרון לסרט ההמשך דדפול 2

אם לא הייתם בטוחים אם לראות את סרט הקומיקס של ריאן רנולדס “דדפול 2”, הטריילר החדש על בטוח ישכנע אתכם

בזמן שכל העולם מדבר על היציאה המצופה של “הנוקמים: מלחמת האינסוף” בשבוע הבא בכל העולם, “דדפול 2” ממשיך להתגנב אל תוך ליבנו עם פוסטים קורעים מצחוק של ריאן רנולדס בטוויטר ועם טריילר חדש לסרט ההמשך המצופה שפשוט מעלה לנו את הציפיות לרמה חדשה לגמרי.

הטריילר החדש והאחרון של הסרט מתרכז, באופן מפתיע, לא במגלומן האהוב עלינו בחליפה השחורה והאדומה, אלא בצוות גיבורי העל שעובדים איתו כדי לעצור את קייבל וביריבות בין דדפול לקייבל.

דדפול ממשיך להפיל לנו בדיחות אדירות גם בטריילר הזה על חשבון כולם. לא רק שהטריילר מתחיל את המוזיקה רק מתי שדדפול אומר, אבל לכל אורכו אנחנו מקבלים בדיחות על נושאים שונים בז’אנר הקומיקס, כמו העובדה שכוח המזל של דומינו הוא לא כוח על בכלל, שקייבל הוא אפל כמו היקום הקולנועי של DC ולקראת סוף הטריילר אנחנו רואים את דדפול צוחק מהיכולת המגוכחת שהיה לדמות שלו ב”אקס-מן המקור: וולברין” לעצור ולחתוך כדורים עם החרבות שלו.

כמובן שהטריילר היה צריך להסתיים בצורה הכי מגוכחת שאפשר- עם מצטרף חדש לצוות ה-X-Force בשם פיטר שאין לו כל מטרה והוא פשוט שם בשביל להצטרף לצוות ולצנוח מהמטוס.

לא יודע מה איתכם, אבל אני מחכה בקוצר רוח לראות את דדפול ופיטר מגיעים למסך הגדול בארץ ב-17 במאי.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *