בית / חדשות / משחקי הכס – טריילר שני מראה מאבק בצפון

משחקי הכס – טריילר שני מראה מאבק בצפון

בטריילר חדש לעונה השביעית של משחקי הכס אנחנו רואים מה יקרה בצפון עם ג’ון סנו וסנסה סטארק עכשיו שהחורף הגיע

בעוד פחות מחודש כל העולם הולך לעצור וכולם הולכים לצפות בעונה השביעית והמצופה של משחקי הכס. אחרי שהטריילר הראשון לעונה החדשה לסדרת הענק של HBO לא ממש התרכז בקרבות בצפון ויותר בעימות בין דאינריז וסרסיי, אנחנו מקבלים טריילר חדש שמראה לנו שג’ון סנו לא הולך פשוט לשבת בכיסא שלו עכשיו שהוא מלך הצפון.

בזמן שהטריילר הקודם הראה לנו את דאינריז בווסטרוס בפעם הראשונה מאז שנולדה, בטריילר זה אנחנו רואים עוד מהצבא המסיבי שלה ושלושת הדרקונים הבוגרים עפים לכיוון מעלה המלך, ככל הנראה לשרוף הכל. אבל הפוקוס העיקרי של הטריילר החדש הוא בצפון. מוזמנים לראות:

בטריילר החדש אנחנו רואים עוד מג’ון ובריק נאבקים במהלכים לבנים יחד עם עוד לוחמים מהצפון ואפילו קרב מסיבי בין הצבא של ג’ון והצבא של מלך המהלכים הלבנים, כבר שחיכינו לו הרבה זמן וציפינו לו רק בסוף העונה הבאה.

בנוסף, אנחנו רואים שבראן הולך להיות מעורב בעונה זו באופן מסוים, למרות שאנחנו מקבלים רק מבט קצר שהוא יושב בכסא גלגלים ומתצפת על הקרב בין ג’ון והמהלכים הלבנים, בתור העורב בעל שלושת העיניים החדש, הוא בטח הולך להיות פקטור די גדול בעונה הקרובה, בעיקר עם העובדה שהוא יודע מי הוריו האמיתיים של ג’ון סנו.

למרות שהעונה השביעית של משחקי הכס הולכת להיות שבעה פרקים בלבד, נראה ש-HBO הכינו לנו שבעה פרקים מלאים באקשן, דרמה ונקודות עלילה חשובות. אני כבר סיימתי לרענן את זכרוני בכך שצפיתי שוב בכל העונות הקודמות ואני כבר מוכן שהחורף יגיע בחודש החם ביותר של הקיץ.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *