HP משיקה חידושים לסדרות OMEN ו-HP Pavilion

חברת HP משיקה שלל מוצרים חדשים לסדרות OMEN ו-HP Pavilion כגון מחשב גיימינג נייד עם שני מסכים המשלב ריבוי משימות, ציוד גיימינג אלחוטי ועוד!

בפסטיבל HP שהתקיים בבייג'ינג ב-14.5.2019 חשפה החברה מערך מוצרים חדש בסדרות OMEN ו-HP Pavilion, הכוללות מוצרים כגון מחשבים ניידים עם שני מסכים, מערכות קירור נוזליות למחשבים ניידים ושלל ציוד גיימינג היקפי בפורמט אלחוטי.

ה-OMEN X 2S הוא המחשב הנייד הראשון בעולם עם מסך כפול, המספק עוצמה גבוהה ויכולות ריבוי משימות מרשימות. כיום כ-82% מהגיימרים משתמשים בטלפון שלהם על מנת לשלוח הודעות תוך כדי משחק, כ-61% מאזינים למוזיקה תוך כדי משחק וכ-49% צופים בסטרים הקשורים למשחקים שהם משחקים, גולשים באינטרנט ועוד. המסך השני יהיה מסך מגע בגודל 6 אינץ' באיכות 1080P ויאפשר לגיימרים לבצע את הפעולות האלה בקלות וביעילות תוך כדי משחק. בעזרת מסך זו תוכלו לשלוח הודעות בקלות, להאזין ולשלוט במוזיקה שלכם, לצפות בסרטונים ועוד. כמו כן תינתן האפשרות להשתמש במסך זה על מנת לשלוט בתוכנת הניהול של OMEN.

המחשב יגיע עם מערכת קירור נוזלית מיוחדת, המורכבת מנוזל קירור מתכתי, שתספק לכם קירור איכותי ומקסימאלי למחשב. בדיקות טוענות כי שימוש במחשב עם מערכת קירור זו מספקת רכיבים קרים שיספקו לכם עד 28% יותר FPS, וכן מהירות עיבוד גבוהה יותר.

בנוסף ל-OMEN X 2S, נחשפו המודלים החדשים ל-OMEN 15 ול-OMEN 17. בניגוד לגרסאות הקודמות, ה-OMEN 15 יהיה בעל עובי הקטן ב-20% מהגרסה הקודמת של המחשב, וה-OMEN 17 החדש יהיה קטן ב-18% מהגרסה הקודמת שלו.

שלושת המחשבים החדשים בסדרת OMEN יצויידו ב-OMEN Tempest, שהוא פתרון קירור חדש ומתקדם המופעל על ידי מאוורר 12 וולט. מערכת קירור זו נעזרת באוורור תלת צדדי תוך שימוש ב-5 כיווני זרימת אוויר שונים על מנת לשמור על מצב קריר במיוחד.

המחשבים החדשים יצויידו בכרטיסים גרפיים חזקים כאשר ה-OMEN 17 יקבל ביצועים גרפיים גבוהים עם ה-RTX 2080. ה-OMEN 15 וה-OMEN X S2 יקבלו את ה-2080 בגרסאת Max-Q. בנוסף לכרטיס גרפי חזק, כל מחשב יקבל מעבד i9 במהירות 5GHz בעל 8 ליבות, ואפשרות לעד 32GB של ראם.

תינתן האפשרות לרכוש את המחשבים החדשים עם שלל אפשרויות אחסון שונות כגון Intel Optane Memory H10 וכן כונני SSD חזקים במיוחד. בנוסף, תקבלו קצב רענון גבוה למסכי המחשבים, כאשר ה-OMEN X S2 יגיע הם מסכי 1080P בקצב רענון של עד 240 הרץ וכן תמיכה בטכנולוגיית Nvidia G-SYNC. תוכלו לרכוש מסכים חזקים אלה גם עם ה-OMEN 15 ועם ה-OMEN 17.

תוכנת מרכז הבקרה של OMEN גם כן עברה שדרוג משמעותי. עם המחשבים החדשים של OMEN יתווספו לתוכנה התקנים חדשים שיאפשרו בקרה בסיבובי המאוורר בשנייה על פי משחק וצורך הקירור. אפשרות לשלוט בצריכת ה-GPU וה-CPU של המחשב בהתאם לסוג המחשב.

בנוסף למחשבי הגיימינג הניידים החדשים בסדרת OMEN, מקבלת הסדרה שני מסכי מחשב חדשים. המסכים החדשים יכולו להגיע לקצב רענון גבוה במיוחד של עד 240 הרץ ויתמכו בטכנולוגיית G-SYNC ובטכנולוגיית AMD FreeSync.

במסגרת הציוד ההיקפי של סדרת OMEN, הוכרז עכבר אלחוטי חדש העונה לשם OMEN Photon. העכבר יכלול כפתורים נשלפים ו-11 לחצנים הניתנים להתאמה אישית.

עם העכבר האלחוטי הוכרז פד חדש העונה לשם OMEN Outpost, שיכול לטעון את ה-Photon במלואו תוך שעתיים וחצי בלבד, וכן יאפשר טעינה של טלפונים חכמים תומאים. ניתן להפוך את המשטח לרך או קשה. קיימת יציאת USB עבור דונגל אלחוטי וכן נורת RGB המעדכנת על חיבור למרכז הפיקוד של OMEN.

לסדרת HP Pavilion נוספו שני מחשבים ניידים חדשים. ה-HP Pavilion Gaming 15 נמוך בכ-8% מהמודל הקודם שלו, ואילו יצטרף מחשב חדש בסדרה ה-HP Pavilion Gaming 17. המחשבים מגיעים עם מעבדים דור 9 i5/i7, וכרטיסי מסך  GTX1660 Ti בעיצוב Max-Q.

במחלקת הציוד ההיקפי הוצג עכבר חדש העונה לשם HP Pavilion Gaming Mouse 200, המציג אפשרויות RGB ו-DPI גבוה. יחד עם עכבר זה הוצג משטח עכבר חדש, ה-HP Pavilion Gaming Mousepad 400, בעל מרקם דק הנוגד אבק.

לכלל המוצרים החדשים נחשפו מחירים ותאריכי יציאה:

 • ה-OMEN X 2S יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 2900 אירו.
 • ה-OMEN 17 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 1400 אירו.
 • ה-OMEN 15 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 1300 אירו.
 • ה-OMEN X 25 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 630 אירו.
 • ה-OMEN X25f יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 460 אירו.
 • ה-OMEN Photon יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 150 אירו.
 • ה-Omen Outpost יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 140 אירו.
 • ה-OMEN Citadel, שהוא כיסא גיימינג חדש בסדרת OMEN, יהיה זמין באוגוסט ברחבי אירופה במחיר של 350 אירו.
 • ה-HP Pavilion Gaming 17 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 1000 אירו.
 • ה-HP Pavilion Gaming 15 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 900 אירו.
 • ה-HP Pavilion Gaming Mouse 200 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 30 אירו.
 • ה-HP Pavilion Mousepad 400 יהיה זמין ביולי ברחבי אירופה במחיר של 40 אירו.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה