ג’ומנג’י: השלב הבא – טריילר חדש לסרט ההמשך

חברת Sony שיחררה טריילר חדש לסרט ההמשך המצופה “ג’ומנג’י: השלב הבא” בכיכובם של דווין ג’ונסון, ג’ק בלאק, קווין הארט, קארן גילן וניק ג’ונאס

אחת ההפתעות הנעימות מ-2017 היה סרט קומדיית האקשן “ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל” שלקח את כותר משחק הקופסא הפופולרי משנות התשעים אל המאה ה-21 עם חיבור למשחקי וידאו. סרט ההמשך “ג’ומנג’י: השלב הבא”, מתכנן להמשיך את ההצלחה של הסרט הקודם ולקחת את גיבורינו להרפתקה חדשה ומסוכנת מתמיד.

הטריילר הראשון נתן לנו להבין שבדומה למשחק אמיתי, הרבה דברים אותו דבר כשמתחילים משחק חדש אבל עדיין משהו שונה (מופתע ששם הסרט לא היה New Game+), כעת הטריילר החדש והאחרון נותן לנו עוד הצצה אל תוך ההרפתקה החדשה של החבורה בשילוב עם סצנות שראינו כבר בטריילר הקודם.

הדבר החדש המרכזי בטריילר זה שבטני הפעם בגוף של סוס, אבל לא להרבה זמן כי כשהקונסולה נרטבת, הדמויות משתנות, מה שאומר שארבעת הכוכבים הולכים להעלות את המשחק שלהם כעת שהם צריכים לחקות 6 אנשים שונים מאשר רק 4.

הסרט מתוכנן לצאת לאקרנים ב-13 בדצמבר השנה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה