KontrolFreek

עושים עלייה – KontrolFreek מגיעים לישראל

עזרי הגיימינג המשובחים מבית KontrolFreek שהיו ניתנים עד עכשיו להזמנה מחו"ל מגיעים סוף סוף לישראל בשביל שכל אחד ואחת יוכל להיות צלף קטלני או לנווט באופן מושלם ומדויק ברחבי החלל או על כביש המירוצים.

KontrolFreek, התוספים לשלט ה-Xbox או PlayStation מעוטרי הגרפיקה העדינה עם אחיזה משוגעת, שעד עכשיו ניתן היה להזמין רק דרך אתרים בחו"ל, הגיעו אל ארץ הקודש ע"י היבואנית הגדולה "עדלי" בשביל להפוך את העם הנבחר ליותר מדויק ואכזרי מהקוריאנים (הדרומיים, הצפוניים זה סיפור אחר) בזירת הגיימינג.

התוספים שנוחתים כאן הם:

  • FPS Freek Phantom – PS4 & Xbox One – מוסיפים גובה של 10.1 מ"מ לשלטים עם עיצוב ה-Phantom, בצבע לבן על לבן בחריטת לייזר מ- Call of Duty. התוספים מושלמים למשחקי FPS.

  • FPS Freek Snipr – PS4 & Xbox One– התוספים Sniperמוסיפים 13.7 מ"מ גובה לידית הג'ויסטיק והם מותאמים במיוחד לצלפים שביננו. הם מעוצבים בצבא ירוק צה"לי עם תבליט כוונת להמחשת החוויה ועוזרים במיוחד בכיוון למטרה. זה מוביל לגידול ברמת הדיוק הכוללת ובשליטה. הם מתכוננים לשימוש בעיקר עם נשקים ארוכי טווח, כדוגמת רובי צלפים ועובדים יופי עם המשחקים Call of Duty, Overwatch, World of Tanks, Destiny, Halo וכמובן Sniper Elite

  • FPS Freek Vortex – PS4 & Xbox One – תוספי ה-Vortex (האהובים עלי במיוחד) מגיעים בצבע כתום זוהר ומערבולת כעיצוב התוסף העוזר לאחיזה עוד יותר מהשאר בדרך פלא,. התוספים הללו מגיעי ב-2 גבהים האחד גבוה 12.6 מ"מ שמטרתו למקסם את הכיוון והדיוק באמצעות הידית האנלוגית הימנית בג'ויסטיק, ואחד בינוני 6.1 מ"מ כדי לספק אחיזה נוחה וטובה יותר בידית האנלוגית השמאלית. התוספים מתאימים לא רק למשחק FPS אלא גם למשחקים ממבט שלישי כדוגמת Tomb Raider ו-Assassin’s Creed.
  • Alpha – PS4 & Xbox One – תוספי ה-Alpha, שמוסיפים 3.6 מ"מ של גובה, מיועדים לשחקנים ה"כללים" שלא נעולים על סגנון משחק אחד ואין להם רצון ו\או כוח להחליף תוספים בין משחק למשחק. התוספים משפרים את ביצועיי המשחק כמעט בכל סוג של משחק ועיצובם המינימלי אך מבריק של 12 נקודות קטנות שתורמות רבות לאחיזה ומונעות החלקה.

  • KontrolFreek Performance Grips – PS4 & Xbox One – מעבר לתוספים לג'ויסטיק יש גם מדבקות ייחודיות שיושבות על ידיות האחיזה והופכות שעות של משחק לנוחות שבאמת אתם לא מכירים. הן מיוצרות משילוב של חומרים מתקדמים שמונעים לחות, וזאת במטרה להשיג נוחות אחיזה לאורך שעות. הפולימר בעיצוב חלת הדבש, שעליו מבוססת השכבה החיצונית, מגדילה את החיכוך ובאותו הזמן משפרת את זרימת האוויר כדי לספוג כל לחות. שכבת הריפוד המוקצף יוצרת הרגשה של קצף צפוף 'זוכר' –  שמתאים את עצמו לכף היד ומספק יותר תמיכה ויותר נוחות ככל שמשחקים יותר ויותר.

  • Pro Pack Vortex – PS4 & XB1 (Vortex & Grips) – ואחרון חביב, המארז שמכיל כל מה שצריך לחוויית גיימינג משוגעת! גם תוספי ה-Vortex המשוגעים שהופכים כל משחק למדויק יותר וקל יותר לשליטה וגם מדבקות ה-Grips שמעניקים חוויית אחיזה שונה לחלוטין. מומלץ ביותר!

זהו, חתיכת משלוח בדרך אלינו וסוף סוף כל גיימר שרוצה לשפר ביצועים לאורך שעות המשחק – יכול לעשות זאת בקלות בעזרת התוספים של KontrolFreek מבלי לבקש מאמא את כרטיס האשראי או ללכת 3 פעמים ביות לבית הכנסת בשביל להתפלל שהם יגיעו ולא "ילכו" לאיבוד.

התוספים יימכרו ברשת באג במחיר צנוע של 70 שקלים. בואו נגיד כולנו יחד תודה ל"עדלי" שהרימו את הכפפה (או את הג'ויסטיק) ודאגו להביא את הדברים הללו אלינו.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה